Cyberpunk 2077'ye 2.1 güncellemesi ile metro sistemi ve AI geliştirmesi gibi birçok yenilik geliyor

Bu arada kaynakta yazıyor diye eklemedim fakat oyuna yeni otoyol ve romantizm seçenekleri de geliyor. Ne kadarınız daha fazla seks seçeneği istiyordur bilmiyorum fakat o da olacak.
Aaa güzel güzel, Rita ile de etkileşime geçebilsek keşke. Gerçi modu vardı😁

Oyun için hala çalışmaları çok mutlu etti beni, CD project umarım bir gün piyasanın en iyisi olur. Oyunculara çok iyi değer verdiklerini düşünüyorum.
CD Projekt'te çok temiz sayılmaz. Oyun çıkmadan önce söylenen onlarca yalan, oyunu düzeltip geri popülerite kazanınca yapılan çirkef açıklamaları olan bir şirket.

Meslek olarak çeşitli sitelerde Editörlük yaparsan olacağı bu işte. :d
Keşke çevremde de senin gibi biri olsa. Etrafımda ne kadar bilgisayar ile uğraşan kişi sayısı fazla olsa da çoğu ya oyun oynamıyor ya da ben feign/baldurs gate/portal 2 gibi oyunlar oynamak isterken onlar cs2 falan oynuyor. Düzgün bir DC sunucusu da bulamadım gitti zaten 😐

PC'de 108 saatim var. Daha yeni PS5 sipariş etmişken 4K, RTX on ayarlarda bir daha bitireceğim. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir. CDPR çok başarılı bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı