Cyberpunk 2077'ye nasıl başlanmalı?

vvMario

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cyberpunk 2077 ve DLC'sini satın aldım ancak DLC'ye normal ana hikayeyi bitirip mi başlamalıyım, yoksa ilk oynayışımda DLC ile mi başlamalıyım bilemedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC ile ana oyun birbirinden ayrı, hatta bence DLC sürümü daha kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor :) En baş versiyondan sarmak istiyorum diyorsanız ana hikaye ile yola koyulabilirsiniz.

Eğer ana hikayeyi oynamadıysan ilk olarak normal oyuna başla taaaa ilerlerde bir otele girme görevi var, o sırada geri dönüşü olmayan yol diye sana uyarı verecek oyun. İşte o zaman ityaka görevine başlayabilirsin. Bu sayede hem ana hikaye hem de dlc'yi en verimli şekilde oynarsın.

Arkadaşlar Cyberpunk 2077 ve DLC'sini satın aldım ancak DLC'ye normal ana hikayeyi bitirip mi başlamalıyım, yoksa ilk oynayışımda DLC ile mi başlamalıyım bilemedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ana hikaye ile pek de baglantili degil. Ama ilk hikayeyi oynayip, DLC oynayinca oyunu daha iyi anlamis ve ogrenmis olabilirsiniiz.

Tavsiyem ilk normal hikayeyi bitirerek başlaman olur. Karakterini fulleyip ana hikayedeki karakterle dlc ye girersen pek zevk alamayabilirsin. Sıfırdan girdiğin zaman dlc ye yine statları ortalama bir karakterle başlıyorsun ve daha fazla zevk alabilirsin bu şekilde.

Normal hikayeyi bitir daha sonra DLC başla. Ana hikaye ile oyunun mantığını tarzını öğrenmen daha iyi olur. Her sene birbirinin kopyası olan saçma sapan oyunlardan sonra farklı bir tat alacaksın seveceksin güzel bir hikayesi var. Şuan en yüksek sistemin olsa bile oynayacak sadece 2 düzgün oyun var RDR2 ve Cyberpunk. Tadını çıkara çıkara oyna.

Tavsiyem ilk normal hikayeyi bitirerek başlaman olur. Karakterini fulleyip ana hikayedeki karakterle DLC'ye girersen pek zevk alamayabilirsin. Sıfırdan girdiğin zaman DLC'ye yine statları ortalama bir karakterle başlıyorsun ve daha fazla zevk alabilirsin bu şekilde.

Karakterin iyi olduğu zaman DLC'den daha fazla zevk alıyorsun.

Karakterin iyi olduğu zaman DLC'den daha fazla zevk alıyorsun.
Oyunun zevkini azaltır hocam. Tabiki daha çok özellikle girmek keyiflidir ama kasılma hissiyatı bence oyunun dlc kısmında da sürmesi gereken bir olay yoksa ana hikayeden sonra sadece vurup kırmalı gitmek zevk vermez. Oyuncu , oyunun her anında karakterini geliştirmeye devam edilmeli DLC ile birlikte oyunun sonu dlc ninde sonu olması lazım.

Oyunun zevkini azaltır hocam. Tabii ki daha çok özellikle girmek keyiflidir ama kasılma hissiyatı bence oyunun DLC kısmında da sürmesi gereken bir olay yoksa ana hikayeden sonra sadece vurup kırmalı gitmek zevk vermez. Oyuncu, oyunun her anında karakterini geliştirmeye devam edilmeli DLC ile birlikte oyunun sonu DLC'ninde sonu olması lazım.

Hocam ana hikayeyi yüzde yüz bitirsen bile bütün skilleri açacak seviyede olmuyorsun.

Geri
Yukarı