Cyberpunk 2077'ye nasıl başlanmalı?

vvMario

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cyberpunk 2077 ve DLC'sini satın aldım ancak DLC'ye normal ana hikayeyi bitirip mi başlamalıyım, yoksa ilk oynayışımda DLC ile mi başlamalıyım bilemedim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ana hikayeyi yüzde yüz bitirsen bile bütün skilleri açacak seviyede olmuyorsun.
Ama karakter oyun ilerlerken ne kastığına göre de şekilleniyor mesela full zeka kasarak ilerlerse ona göre şekilleniyor tarzı. Daha farklı tarzlara yönlendirmesi için söylemiştim mesela dlc dekine de belki güç ağırlıklı bir build kasmak ister. Ortalama statlı karakterde dlc yi oynarken kasması hem onun için daha iyi olur oyuna da hafif zorluk katar.

Ama karakter oyun ilerlerken ne kastığına göre de şekilleniyor mesela Full zeka kasarak ilerlerse ona göre şekilleniyor tarzı. Daha farklı tarzlara yönlendirmesi için söylemiştim mesela DLC dekine de belki güç ağırlıklı bir Build kasmak ister. Ortalama statlı karakterde DLC'yi oynarken kasması hem onun için daha iyi olur oyuna da hafif zorluk katar.

Ben DLC'yi bir kere bitirdim. Katana Build'im ile girdim. Yine de zorladı beni ve ek olarak Johnny Silverhand Build'i de yaptım.

Ama karakter oyun ilerlerken ne kastığına göre de şekilleniyor mesela full zeka kasarak ilerlerse ona göre şekilleniyor tarzı. Daha farklı tarzlara yönlendirmesi için söylemiştim mesela dlc dekine de belki güç ağırlıklı bir build kasmak ister. Ortalama statlı karakterde dlc yi oynarken kasması hem onun için daha iyi olur oyuna da hafif zorluk katar.
Burda anlatmak istediğimi düzenlemek isterim hocam , oyun tarzını değiştirirken mesela adam gizlilik, zeka , güç falan denemek isterse ana hikayede tekrar tekrar denemesindense random statlı karakterle Dlc ye giriş yapsın orada denesin hem tekrara da düşmemiş olur.

Burada anlatmak istediğimi düzenlemek isterim hocam, oyun tarzını değiştirirken mesela adam soğukkanlılık, güç falan denemek isterse ana hikayede tekrar tekrar denemesindense random statlı karakterle DLC'ye giriş yapsın orada denesin hem tekrara da düşmemiş olur.

Bu modu kurdum. İstediğim zaman Build'imi değiştirebiliyorum.

Ben kendim ana hikayede dönülemez noktaya (oyunun sonuna) gelene kadar ana oyunu oynayıp ondan sonra DLC'ye başlayıp, bitirip ana hikayenin son görevine dönmeyi düşünüyorum.

Ben kendim ana hikayede dönülemez noktaya (oyunun sonuna) gelene kadar ana oyunu oynayıp ondan sonra DLC'ye başlayıp, bitirip ana hikayenin son görevine dönmeyi düşünüyorum.
Ben de böyle yaptım ve gayet zevk aldım. Ana hikâyenin son görevine kadar geldim ancak yan görevlerde aşırı bir ilerleme göstermediğimden ötürü karakterim aşırı OP de değildi, herkese tek ata ata gitmedim yani DLC'de.

Geri
Yukarı