Cyberpunk 2077'yi oynamak için yeni güncellemeler beklenilmeli mi?

İşletim sistemi
Windows 10

363436

Hectopat
Şu anda en düşük ayarlarda + işlemci modu ekleyerek 45-70 FPS arası oynuyorum oyunu. Daha oyuna yeni başladım, maksimum 1 saat falan oynamışımdır. Sizce daha rahat bir şekilde oynamak için diğer güncellemeyi bekleyeyim mi?

Sistem:
GTX 1650 Super.
i3-9100F.
16 GB RAM.
1 TB HDD.

Evet kesinlikle beklenmeli ben öyle yapıyorum şahsen şu anda 1.06 güncellemesinde en az 1.10 olana kadar beklemeyi düşünüyorum çünkü oyunda halen inanılmaz buglar var.

Şu anda en düşük ayarlarda + işlemci modu ekleyerek 45-70 FPS arası oynuyorum oyunu. Daha oyuna yeni başladım, maksimum 1 saat falan oynamışımdır. Sizce daha rahat bir şekilde oynamak için diğer güncellemeyi bekleyeyim mi?

Sistem:
GTX 1650 Super.
i3-9100F.
16 GB RAM.
1 TB HDD.

30FPS bile rahat oynatıyor, FPS konusunda sorun yok. Oyunda kaplamaların sonra gelmesi vs, ufak tefek görev hataları var bunları kafama takmam sorun yok dersen oynamaya başla ben başladım çokta iyi gidiyor.

Güncellemeleri bekleyeyim oyun kusursuz olsun dersen aylarca beklemek zorundasın, çünkü hem Konsol hemde PC tarafında çözmeleri gereken çok sorun var.

Sistem:
GTX 1650 Super.
i3-9100F.
16 GB RAM.
1 TB HDD.
Galiba optimizasyonu biraz iyileştirmişler ilerleyen zamanlar daha da iyi olacaktır ama bence oynamaya devam edin 45-70 FPS kötü değil. Tabii tek sorun optimizasyon değil buglar, kaplamalar bunlar çok canınızı sıkıyorsa bekleyin.

Şu an oyun oynanamayacak durumda değil, ama açılması bile çok sorunlu. Oyun çökmeden açılsın diye saatlerce uğraştım ben. Çok hevesliysen oynayabilirsin ama ben 1-2 ay daha beklemeni öneririm.

Sizce optimizasyon sorunu için gelecek güncelleme tahmini olarak ne zaman gelir? 1 ay sonra falan gelecekse çok rahat bir şekilde bekleyebilirim, oynayacak başka oyunlarım da var.
2060 ile oynadım, şehir içinde 32 FPS'e kadar düşüyor.
İş şehir içinde bitiyor zaten, kapalı alanlarda rahatça oynuyorum.

Sizce optimizasyon sorunu için gelecek güncelleme tahmini olarak ne zaman gelir? 1 ay sonra falan gelecekse çok rahat bir şekilde bekleyebilirim, oynayacak başka oyunlarım da var.

İş şehir içinde bitiyor zaten, kapalı alanlarda rahatça oynuyorum.

Bunu bilmek imkansız gibi birşey dostum. Yani yavaş yavaş oynamaya başlayıp nasıl zevk alıyorsun ne kadar hatayla karşılaşıyorsun ona bir bak. Zaten ortalama bir FPS alıyorsun ilerleyen zamanlarda 120 240 FPS fln alacağını zannediyorsun rüya görüyorsun :D.

Geri
Yukarı