Sürprizbozan Cyberpunk 3077 çıkacak mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Niye 2177 değil de 3077 onu anlamadım. Ayrıca çıkmaz bu oyunu toplamaları en kötü 2 yıl sürer.

Zaten oyunda görev yaptığımız tüm karakterleri öldüre öldüre gidiyoruz. Ortağımız öldü, Evelyn, Dex, Placide, Adam Smasher, Oda, Takemura. Nerdeyse tekrar görev yapabilecek adam kalmadı. Bize gelirsek 6 ay ömrümüz kaldı, 6 ay sonunda öleceğiz ya da hiç beklemeden kendimizi Arasaka şirketine bağışlayacağız. Aynı temayla belki yapılabilir ama V diye biri yok artık. :D

Niye 2177 değil de 3077 onu anlamadım. Ayrıca çıkmaz bu oyunu toplamaları en kötü 2 yıl sürer.

zaten oyunda görev yaptığımız tüm karakterleri öldüre öldüre gidiyoruz. Ortağımız öldü, evelyn, dex, placide, adam smasher, oda, takemura. Neredeyse tekrar görev yapabilecek adam kalmadı. Bize gelirsek 6 ay ömrümüz kaldı, 6 ay sonunda öleceğiz ya da hiç beklemeden kendimizi arasaka şirketine bağışlayacağız. Aynı temayla belki yapılabilir ama v diye biri yok artık. :D

Ben 2150 dedim, moderatörler 3077 olarak düzenlemiş.

Geri
Yukarı