Cyberpunk Phantom liberty DLC'si ne zaman çıkacak?

Ben de merakla bekliyorum. Açıkçası oyunu bir kere bitirdikten sonra baydı beni. Giyim kuşam ufak tefek updateler de ilgimi çekmedi ama farklı bir şehir, farklı görevler görmek isterdim. Haritadaki çöl kısmının devamı olsa keşke.

Bu sene içinde dediler. Haziran'da daha fazla bilgi verecekler. Sonbahar gibi gelebilir büyük ihtimalle.
Sabırsızlıkla bekliyor olacağım,hazır oyunu bitiriyorum yavaş yavaş bütün mantığı çözdüm,umarım cyberpunk 2077 hak ettiği değeri tekrardan görür.

Ben de merakla bekliyorum. Açıkçası oyunu bir kere bitirdikten sonra baydı beni. Giyim kuşam ufak tefek updateler de ilgimi çekmedi ama farklı bir şehir, farklı görevler görmek isterdim. Haritadaki çöl kısmının devamı olsa keşke.
Oyun çok detaylı aslında ,adam öldürmekten çok kendini modifiye edebilme seçeneğinde ya hacker oluyorsun yada süper reflekslere sahip olup çatışmacı karakter oluyorsun.ben karakteri benimseyerek oynadıgım icin severek oynadım.phantom libertyden dolayı tekrardan başlama kararı aldım. SANDEVİSTAN ile adam doğramaktan zevk alıyorum.

Umarım Cyberpunk 2077 hak ettiği değeri tekrardan görür.

Cyberpunk hakettiği değeri bu saatten sonra göremez. Ben oyunu yeni bitirdim ve başlarken aşırı önyargılıydım ama aşırı eğlendim oynarken. Yan görev filan her şeyi yaptım ama biraz kısa sürdü ama eğlendirdi. Ama oyun mimlendi bir kere. Oynayan da oynamayan da bu oyun olmamış, başarısız bir oyun olarak düşünüyorlar. Tabii ki tüm suç oyunu rezalet çıkaran CDPR'in.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı