Cyberpunk 33 GB güncelleme gelmiş

m3hm3t3f3

Centipat
Daha fazla  
Cyberpunk indirmiştim 2 gün önce oynadım tekrar girecektim ancak 33 GB güncelleme gelmiş. Şu anda indiriliyor ve daha 2.5 GB indirdiği halde sistemde 7 GB yer kapladı. İnternette baktım sürekli geliyor diyenler var silip baştan mı indirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde Arma 3+ Full DLC paketini indirdim, temp olayı nasıl bir şeyse oyun 90 GB, HDD de 140 GB boşluk var ama komple doldurdu, uyarı verip indirmedi. Total'de 200 GB kadar yer açtım, indirdim, kurulumda 130 GB gerekiyor diyordu ucu ucuna o kadar vardı, setup %50 olmadan HDD doldu ve yüklemedi. 280 GB kadar yer açtım %80'lerde hata verdi en son 350 GB kadar bir alana sahip oldum anca öyle yükleyebildim. Bazı kurulum işlerinde istenenden birkaç kat fazla alan olması gerekiyor.

Teşekkürler kontrol ettim düzelmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Misal 50 GB güncelleme geldi fakat oyun 30 GB.
Bu tür durumlarda genelde eski dosya üzerine yeni gelen bilgiyi yazıyorlar fazlasında 30 GB üzerine ekleniyor. Her seferinde sıfırdan bu kadar yüksek GB çok fazla iş yükü demek.

Ama yer kaplıyor hem de aşırı fazla. Şu anda 7 GB indirdi ve 30 GB yer götürdü şaka gibi.

Geçenlerde Arma 3+ Full DLC paketini indirdim, temp olayı nasıl bir şeyse oyun 90 GB, HDD de 140 GB boşluk var ama komple doldurdu, uyarı verip indirmedi. Total'de 200 GB kadar yer açtım, indirdim, kurulumda 130 GB gerekiyor diyordu ucu ucuna o kadar vardı, setup %50 olmadan HDD doldu ve yüklemedi. 280 GB kadar yer açtım %80'lerde hata verdi En son 350 GB kadar bir alana sahip oldum anca öyle yükleyebildim. Bazı kurulum işlerinde istenenden birkaç kat fazla alan olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı