Cyberpunk “Dont fear the reaper" nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Keşişlerde ki lider kadınla konuştum ancak çipi sökmesine izin vermedim. Şirkette ki bodyguard ile konuştum ve arakana hangarına girip kamyon hackledim ancak gerisini getirmedim ve de son olarak mühendisi sorguya çektim.

Gizli görev dont fear the reaper görevi için fazla ilerlemiş miyim yoksa gereken yan görevleri yaparsam reaper sonuyla devam edebilir miyim?

Bir tane yan görev vardı; Johhny'nin mezarını buluyorduk. Orda bir kaç seçim yapman lazımdı. O yan görevi yapmadıysan yapmalısın.

Aşağıda ki sayfada en altlarda Gizli sona Giden Yol adlı başlık var. Orayı okursanız daha iyi anlarsınız. Ayrıca tüm yan görevleri bitirmeden, kendinizi geliştirmeden gitmenizi hiç önermiyorum. Boşuna zaman sarfetmiş olursunuz. Arasaka kulesinde ki ajanlar 150 civarı vuruyor. Ben girdiğim gibi direkt tek yemiştim. Abartmıyorum, gizli sona başladıktan 3-4 saniye sonra öldüm.

Bir tane yan görev vardı; Johhny'nin mezarını buluyorduk. Orada birkaç seçim yapman lazımdı. O yan görevi yapmadıysan yapmalısın.

Aşağıda ki sayfada en altlarda gizli sona giden yol adlı başlık var. Orayı okursanız daha iyi anlarsınız. Ayrıca tüm yan görevleri bitirmeden, kendinizi geliştirmeden gitmenizi hiç önermiyorum. Boşuna zaman sarfetmiş olursunuz. Arasaka kulesinde ki ajanlar 150 civarı vuruyor. Ben girdiğim gibi direkt tek yemiştim. Abartmıyorum, gizli sona başladıktan 3-4 saniye sonra öldüm.

Bunları okudum ama ben ana görevlerin hepsini yarıda bıraktım dediğim yerlere kadar. Bu görevleri nereye kadar devam ettirmem gerektiğini anlayamadım çünkü reaper görevini kaçırmak istemiyorum örneğin misty ile çatıya hangi görevlerden sonra çıkıyoruz yada johhnynin mezarına biliyor musun?

Yan görevlere pek bulaşmadan ana görevleri tamamlamaya çalışın. Final görevi başlangıcı için Takemura ile kaçırdığımız kadınla konuşacaksın. Ancak sen bu göreve girmeyeceksin. Bu göreve girerken "Geri dönüşü olmayan nokta." diye uyarıcak seni. Uyarıyı kapatıp bu göreve girmeyeceksin.

Ardından Johhny'nin mezarına gidilen yan görevi bulucaksın. Ardından o attığım sayfada ki seçimleri yapıcaksın. Bu mezar görevine gitmek için Rogue ile ilgili görevleri tamamla. Rouge ile bir görevde yakaladığımız adamdan mezarımızın yerini öğreniyoruz. Yanlış hatırlamıyorsam Adam Smasher'i aradığımız bir görevde yerini öğreniyoruz. Adam Smasher'i tanıyan bir adam mezarın yerini söylüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı