Sürprizbozan Cyberpunk minibüs görevi nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Merhaba. Cyberpunk minibus görevinde çatışa çatışa arabanın yanına kadar gidiyorum fakat mermim bitiyor ve ölüyorum. 1 saat uğraştım bu görev için ama NPC'ler çıldırtıcı derecede ölmüyor ve çok vuruyor. Oyunun ilk dört saati mükemmeldi fakat bu görevde takıldım ve ilerleyemiyorum. Bu görevi nasıl geçebilirim?

Merhaba. Cyberpunk minibus görevinde çatışa çatışa arabanın yanına kadar gidiyorum fakat mermim bitiyor ve ölüyorum. 1 saat uğraştım bu görev için ama NPC'ler çıldırtıcı derecede ölmüyor ve çok vuryor. Oyunun ilk dört saati mükkemmeldi fakat bu görevde takıldım ve ilerleyemiyorum. Bu görevi nasıl geçebilirim?
Oyunu kolaya almayı denediniz mi ? Birde direk düşmana sıkmayın. Aracın tekerlek ve motor kısmına nişan alın.

Merhaba. Cyberpunk minibus görevinde çatışa çatışa arabanın yanına kadar gidiyorum fakat mermim bitiyor ve ölüyorum. 1 saat uğraştım bu görev için ama NPC'ler çıldırtıcı derecede ölmüyor ve çok vuruyor. Oyunun ilk dört saati mükemmeldi fakat bu görevde takıldım ve ilerleyemiyorum. Bu görevi nasıl geçebilirim?
Bazı görevler o an yapmak için zor olabiliyor. Yan görevlerden karakteri kasıp daha güçlü olunca alabilirsin o görevi

Bu görevde karakter seviyesi en az kaç olmalı. Şu an 10 seviye.
daha yüksek dps'e sahip silahlarla atış hasarınızı arttıracak yetenekleri kastıktan sonra kolaylıkla yapabilirsiniz bence. Tam seviye olarak bir şey diyemem ama haritada ilgili görevin üzerine gelince tehlike oranı yüksek ,düşük gibi uyarılar veriyor.

Geri
Yukarı