Cyberpunk: Edgerunners Yılın Animesi Seçildi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners, Crunchyroll’un yıllık Anime Ödülleri‘nde “Yılın Animesi” ödülünü kazandı. Crunchyroll’un Anime Ödülleri etkinliği, her yıl en iyi anime dizilerini ve ödülleri belirliyor. Bu yıl yapılan gösteri Japonya’nın Tokyo kentindeki Grand Prince Hotel New Takanawa’da düzenlendi. Kazanan içerikler, 19 Ocak 2023’ten 25 Ocak 2023’e kadar süren ve hayranların çeşitli kategorilerde günde bir kez oy kullanabildiği […]

Devamı: Cyberpunk: Edgerunners Yılın Animesi Seçildi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bunu izlersem, Cyberpunk 2077 almak zorunda kalacağım. Eğer Cyberpunk 2077 alırsam mecbur sistem alacağım. Eğer sistem alırsam borca gireceğim. Bu yüzden anime izlemeyin. 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners, Crunchyroll’un yıllık Anime Ödülleri‘nde “Yılın Animesi” ödülünü kazandı. Crunchyroll’un Anime Ödülleri etkinliği, her yıl en iyi anime dizilerini ve ödülleri belirliyor. Bu yıl yapılan gösteri Japonya’nın Tokyo kentindeki Grand Prince Hotel New Takanawa’da düzenlendi. Kazanan içerikler, 19 Ocak 2023’ten 25 Ocak 2023’e kadar süren ve hayranların çeşitli kategorilerde günde bir kez oy kullanabildiği […]

Devamı: Cyberpunk: Edgerunners Yılın Animesi Seçildi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Gayet kaliteli bir animeydi fakat bu ödülü hakkedecek kadar değildi.

Animeci birisi değilim ancak anime tarzı sayesinde ve @Kerem00 'ın ısrarla hemen izle demesi üzerine izledim ve bağımlısı oldum. Sırf o yüzden Cyberpunk 2077'ye tekrar başladım, bence kesinlikle hak ediyor. Tabii daha iyi animeler olabilir orasını bilemeyeceğim, kişisel tercih sonuçta.

Animeci birisi değilim ancak anime tarzı sayesinde ve @Kerem00 'ın ısrarla hemen izle demesi üzerine izledim ve bağımlısı oldum. Sırf o yüzden Cyberpunk 2077'ye tekrar başladım, bence kesinlikle hak ediyor. Tabii daha iyi animeler olabilir orasını bilemeyeceğim, kişisel tercih sonuçta.
Çok anime izlemediğinizden dolayı bu ödülü alması size normal olarak geliyor olabilir, güzel animeydi fakat o kadardı sadece.

Geri
Yukarı