Cyberpunk: Edgerunners'ı nasıl buldunuz?

Rebecca için tekrardan oyuna başladım. Tekrardan Adam Smasher'ı öldürmek için. Öldürürken bu Rebecca için diye bağıracağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben beğendim. Sonu Cyberpunk 2077 sonları gibi hep hüzünlü.

rebecca için tekrardan oyuna başladım. Tekrardan adam Smasher'ı öldürmek için. Öldürürken bu rebecca için diye bağıracağım.

Oyunda bir çöp kutusunda bd var onu izledikten sonra göreve devam edince animedeki falco bize oyunda mesaj atıp David'den bahsediyor ve david in montunu bize yolluyor.

Ayn montu aldım bayağı güzel ama hala favorim Samurai montu.

Görsellik ile alakalı ufak bir problemim var. Bir tek ben mi yaşıyorum bilmiyorum ama renkleri çok canlı. Bazen karakter ve sahneyi birbirinden ayıramadığım oldu özellikle dövüş sahnelerinde.
Her stüdyonun farklı tarzı var, bu tarz renk paletini ve animasyonları beğeniyorum.

Her stüdyonun farklı tarzı var, bu tarz renk paletini ve animasyonları beğeniyorum.
Tabii ona bir şey demiyorum. Uzun yıllardır anime izliyorum ve genelde alıştığımız soluk renkler tercih edilir. Animasyon kalitesine lafım yok ama gerçekten sahneyi ve karakterleri ayırmakta zorlandım :D.

Tabii ona bir şey demiyorum. Uzun yıllardır anime izliyorum ve genelde alıştığımız soluk renkler tercih edilir. Animasyon kalitesine lafım yok ama gerçekten sahneyi ve karakterleri ayırmakta zorlandım :D.
Farklı stüdyoların yapımlarını izlediğim için alıştım ben artık. :)
Fate veya Monogatiri serisi olsun, Netflix'ten Dorohedoro, Love-Death&Robots gibi yapımlar olsun birçok içerik izledim ve hâlâ da izliyorum.

Bundaki renk paleti, animasyonlar ve çizimler iyiydi, rezilce CGI kullanmadıysalar sorun yok. 😂
Bir tane dâhâ Neon Genesis Evangelion vakası görmek istemiyorum.

Fate veya Monogatiri serisi olsun
Monogatiri izlemedim ama bence Fate ve diğer animeler diye ayırmalılar ya. Animasyon kalitesi, kullanılan renk paleti ve tabiki çizimleri inanılmaz iyi. Adamların 2011'de yaptıkları Unlimited Blade Works günümüzde çıkan bir çok animeden daha kaliteli.

Neon Genesis Evangelion vakası görmek istemiyorum.
Sanırım devam filmlerini kastediyorsunuz. Filmlerin CGI aklımda iyi kalmış nedensizce :D. Daha geçenlerde izledim ama rahatsız edici değildi açıkcası. En azından bir Arifureta değil! :D

Monogatiri izlemedim ama bence Fate ve diğer animeler diye ayırmalılar ya. Animasyon kalitesi, kullanılan renk paleti ve tabiki çizimleri inanılmaz iyi. Adamların 2011'de yaptıkları Unlimited Blade Works günümüzde çıkan bir çok animeden daha kaliteli.
Her sezonunu farklı bir şirket yapmıştı, animasyonlardaki fark gözle görülüyordu.
Özellikle Heavens Feel filmindeki Saber ve Berserker dövüşü bayağı kaliteli idi.

Monogatari serisi herkese hitap etmez, vaktin yoksa Kizumonogatari filmlerini izleyip noktayı koy.

Sanırım devam filmlerini kastediyorsunuz. Filmlerin CGI aklımda iyi kalmış nedensizce :D. Daha geçenlerde izledim ama rahatsız edici değildi açıkcası. En azından bir Arifureta değil! :D
Arifureta'yı pekte beğenmemiştim, izlemedim.

Evangelion'un final filmindeki CGI beni rahatsız etmişti, diğer filmlerden şikayetçi değilim.
Şuna bak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı