Cyberpunk Epic'ten 124 liraya alınır mı?

Jukac

Hectopat
1) Cyberpunk'ı Steam'den değil de Epic'ten alırsak tam olarak ne kaybediyoruz? Oyunun mod ve Steam Atölye desteği mevcut mu?

2) Oyun Steam'de zamlanarak 500 TL olmuş, indirimde kaça düşer en fazla?

3) Son olarak en ucuz Epic mi satıyor şu anda?

4) Oyun hakkında düşünceleriniz nedir? 124 TL'yi hak eder mi? Hala bug, sorun vs mevcut mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Cyberpunk'ı Steam'den değil de Epic'ten alırsak tam olarak ne kaybediyoruz? Oyunun mod ve Steam atölye desteği mevcut mu?

2) oyun Steam'de zamlanarak 500 TL olmuş, indirimde kaça düşer en fazla?

3) son olarak en ucuz Epic mi satıyor şu anda?

4) oyun hakkında düşünceleriniz nedir? 124 TL'yi hak eder mi? Hala bug, sorun vs mevcut mu?

Ortalama iyilikte bir oyun. Hikayesi hiç içine çekmiyor ama deneyebilirsiniz.

Oyunun korsanını indirmiştim deneme amaçlı oynamak için 2 gün önce ve 5-6 saat oynadıktan sonra oyunun harika olduğuna karar verdim ve Epic Games üzerinden 124 TL'ye aldım. Zam geliyor her şeye, buna da gelir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
O zaman Steam gerçekten mantıksız ama insanlar Epic'e berbat diyorlar. Kafam karışık.
Berbat diyorlar çünkü Epic Games, launcher konusunda başarısız. Launcher yavaş ve kullanımı kötü bile olsa oyunu etkilemiyor oyun aynı oyun sonuçta oyunu orası daha ucuza satıyor ve 124TL edecek bir oyun, türü seviyorsanız şüphe duymayın alın yoksa pişman olabilirsiniz. Oyunlar Epic Games'e daha geç zamlanıyor, neden bilmiyoruz ama yayıncı veya yapımcı firmalar Epic Games'i çok umursamıyor diye tahmin ediyoruz. 😀

Berbat diyorlar çünkü Epic Games, launcher konusunda başarısız. Launcher yavaş ve kullanımı kötü bile olsa oyunu etkilemiyor oyun aynı oyun sonuçta oyunu orası daha ucuza satıyor ve 124TL edecek bir oyun, türü seviyorsanız şüphe duymayın alın yoksa pişman olabilirsiniz. Oyunlar Epic Games'e daha geç zamlanıyor, neden bilmiyoruz ama yayıncı veya yapımcı firmalar Epic Games'i çok umursamıyor diye tahmin ediyoruz. 😀
Anladım. En iyisi ben 124 liraya çekeyim bu oyunu. İlerde 100 küsür liraya AAA oyun bulmak imkansız gibi görünüyor. Epic'ten daha ucuz satan bir yer yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı