Cyberpunk GeForce Experience optimize olmuyor

serkann35

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5 12400F 2.4 GHz 16 MB işlemci.

Gigabyte H610M DDR4 anakart.
16 GB DDR 3000 MHz RAM

Zotac twinedge Gaming GeForce RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6 256 bit ekran kartı.

500 GB nvwe 1700/1600 Mbps SSD

Gamemax rgp 650 watt kasa.
Meslek
TSK
GeForce Experience ile optimize etmeye çalışıyorum ama asla optimize olmuyor. Sildim yükledim fayda etmedi. Oyun içi DLSS açamıyorum doğrulama gerekli diyor ve yardım lazım.

@LazJedi Orijinallikten etkisi illa vardık bazı oyunlarda ayarlar eski kalınca yapmıyor fakat bazı oyunların optimize olmaması sebebi desteği olmaması. Korsan oyunlarda çok optimize ettim🙂

GeForce Experience gözüküp optimize olmuyorsa oyunun yeni güncellemesiyle ayarlar eklenip kaldırılmış olmalı eğer bir oyunda bu problem oluyorsa. Diğer oyunlar optimize ediliyor mu?

Sadece Cyberpunk diğerlerinde sorun yok oyunu optimize et diyorum olmuyor Steam'den giriyorum oyuna sonra optimize et diyorum optimize ediliyor ama Steam'den oyunu açtığım için ayarlar yansımıyor :D

@serkann35 acaba oyunun Save'i buluta yedeklendiği için mi buluttaki ayarları yüklüyor girince, oyun bende olsa denerdim oyunu oynayan birine sorman doğru olur. Fakat diğer orijinal oyunlarda buluta yedekliyor Save'i böyle sorun yaşamamıştım. Oyunun yeni sürümüyle ilgili bir sorun var acaba, ETS 2 yeni güncellemesinde bir ayar kalkmıştı bir ara onda da olmuyordu optimize sonra düzeltilmişti oluyordu optimize et deyince.

Geri
Yukarı