Cyberpunk güzel mi?

Videolarla çok fazla hypeladıkları için bazılarına göre patlayan bir balon oldu. Videolarda gösterilen çoğu şey oyunda yoktu. Alınabilir bir oyun.

Ben de RTX 2060 var yüksek ayarlarda düzgün oynayabilir miyim öyleyse güzel olur. Ayrıca düşündüm de benim seveceğim bir oyuna benziyor arabaları açık dünyası çeşit çeşit silahlar ve vücüt modifiyeleri tam benlik gibi. Ama insanlar da biraz hayal kırıklığı yaşattı gibi geldi bana ondan bu konuyu açtım. Bu arada konuyu dikkate alıp cevap veren herkesin eline koluna sağlık.

Ben de RTX 2060 var yüksek ayarlarda düzgün oynayabilir miyim öyleyse güzel olur. Ayrıca düşündüm de benim seveceğim bir oyuna benziyor arabaları açık dünyası çeşit çeşit silahlar ve vücüt modifiyeleri tam benlik gibi. Ama insanlar da biraz hayal kırıklığı yaşattı gibi geldi bana ondan bu konuyu açtım. Bu arada konuyu dikkate alıp cevap veren herkesin eline koluna sağlık.
CDPR'nin yayınladığı videolardaki vaatleri bulabileceğini düşünenler için hayal kırıklığıydı.

Cyberpunk'in şarjör animasyonları iyi, RDR2 daha iyi.

Ne yalan söyleyeyim Cyberpunk'tan bir RDR2 kalitesi bekleyemiyorum zaten Rockstar artık oyun konusunda tamamen ustalaşmış bir firma. Fakat CDPR da Witcher başarısı ve bütün oyunlarına Türkçe desteği getirmesi ile beni bayağı etkiledi.

Haftaya cuma doğum günüm. Hediye olarak oyun alabileceklerini söyledi ailem bana. Sizce Cyberpunk oynamaya ve parasına değer mi? RDR2, CoD, GTA gibi oyunları aşırı seven biri olarak beni eğlendirir mi? Ayrıca Sniper Ghost Warrior 3, 10 TL birkaç DLC'leri ile birlikte güzel oyun mudur?

DC ekleyin 3,5 liraya satılan hesaplardan birini hediye olarak vereyim. RDR 2 hesabı. m1tRex Emre#3616

Yan görevlerini yapmadım bilmiyorum, ana görevi ortalama üstü kalitede, başyapıt değil ama vasat da değil. Oynanış olarak gayet zevkli ben tamamen FPS oynayarak bitirdim bir nevi wolfenstein gibi oynadım gayet güzeldi. Açık dünyası diyalogları ve özellikle Türkçe dil desteği oyunu güzel seviyeye çıkarıyor. Üstteki arkadaşın dediği gibi ben de 20 liralık 3 Steam hesabından alıp oynadım, hakkını veriyor ancak 200-250 liraya değecek bir oyun değil bence. Bir de sizin sisteminizde orta-üst ayarlarda rahat 60 FPS alırsınız, son güncelleme ile optimizasyon ve bug sıkıntısı bayağı bir giderilmiş.

Geri
Yukarı