Sürprizbozan Cyberpunk Johnny ile bağ 60'tan yukarı çıkmadı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İsmail Evece

Picopat
Daha fazla  
Cyberpunk'ta Johnny ile farklı bir son varmış ben bu sona ulaşamıyorum, Johnny ile ilişkimi 60'tan yukarı çıkartamadım, bütün günlük görevler tamamlandı. Bende varım görevinden önceki görevi zaten yapmışım şu an sadece bende varım görevine geri dönebiliyorum. "ben bu mezarda yatıyor olsaydım ne yazardın?" sorusuna "beni kurtaran adam" cevabını verdim hala ulaşamadım.

@İsmail Evece 300 saat oynadıktan sonra bunu fark etmememde iyiymiş. Artık bağ nasıl işliyor bilmiyorum ama gizli son için once Rogue ile randevuya çıkacaksın. Sonra Kerry ile buluşacaksınız oradan bir görev yapacaksın. Bütün bunları yaptıktan sonra son göreve geldiğinde seçeneği gelecek.

@İsmail Evece 300 saat oynadıktan sonra bunu fark etmememde iyiymiş. Artık bağ nasıl işliyor bilmiyorum ama gizli son için once Rogue ile randevuya çıkacaksın. Sonra Kerry ile buluşacaksınız oradan bir görev yapacaksın. Bütün bunları yaptıktan sonra son göreve geldiğinde seçeneği gelecek.
Hocam bağ 70'e gelmeyince olmuyormuş, ondan son göreve henüz girmedim. Şimdi deneyeceğim.

Hocam Johnny ile bağım %60 olmasına rağmen Rogue ile Arasaka kulesine baskın yapma kararı aldık johnny ile ve kontrolü Johnny'e verdim. Bağ 70 olması bir şey değiştirmiyormuş buradan bunu öğrendim herkes bilsin.

Hocam bağ 70'e gelmeyince olmuyormuş, ondan son göreve henüz girmedim. Şimdi deneyeceğim.

Hocam Johnny ile bağım %60 olmasına rağmen Rogue ile Arasaka kulesine baskın yapma kararı aldık johnny ile ve kontrolü Johnny'e verdim. Bağ 70 olması bir şey değiştirmiyormuş buradan bunu öğrendim herkes bilsin.

Şimdi denedim ve "bende varım" görevini yapmayınca johnny bize yardım etmiyor ve ölürüm daha iyi diyor. Gizli son için istenilen yan görevler zorunluymuş bu da kesinleşti.

Son düzenleme:
Gizli son için istenilen yan görevler zorunluymuş bu da kesinleşti.
Johnny'nin mezarında konuşurken aşağıdaki diyalogları seçince açılıyor gizli son.
  1. [Johnny'nin Baş Harflerini Yazın] "Hadi bu konuda bir şeyler yapalım."
  2. "Hayatımı Kurtaran Adam."
  3. "Hayır, onu da berbat ettim."
  4. "Benden ne istiyorsun?"
  5. "Tamam. Ama ikinci şanslar varken, bu senin son şansın."
  6. "Başlangıçta tam bir pisliktin."
  7. "Arkadaşlarını hayal kırıklığına uğrattığını söylediğinde..."
  8. "Smasher işi onu gerçekten etkiledi."
  9. "Evet, Rogue'u arayacağım."

Bir de Nocturne OP55N1 görevinde çatıda otururken 5 dakika hiçbir seçim yapmaman gerekiyor.

Geri
Yukarı