Sürprizbozan Cyberpunk Judy ile ilgili soru

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The 5008

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Coventry
Merhaba, sorum aşağıda. Bir miktar spoiler içerir.

Judy beni bir daha arayıp yan göreve çağıracak mı? Judy ile başka bir görev var mı?

En son Eve öldü sonra Clouds'a gittik oradaki biriyle konuştuk bize yardımcı olmadı, sonra Judy sonra görüşürüz diyip gitti. Bir daha arayacak mı? Ya da başka görevler var mı Judy ile ilgili? Ayrıca geri dönüşü olmayan diye bir noktaya giriş yaptım geride kalan birkaç yan görev gitti, sıkıntı olur mu?

Eğer geri dönüşü olmayan noktaya giriş yaptıysan görevler gider diye biliyorum çünkü o sonları etkiliyor. Cinsiyetin erkekse de bazı görevler olmuyor diye biliyorum.

Merhaba, sorum aşağıda. Bir miktar spoiler içerir.

Judy beni bir daha arayıp yan göreve çağıracak mı? Judy ile başka bir görev var mı?

En son eve öldü sonra Clouds'a gittik oradaki biriyle konuştuk bize yardımcı olmadı, sonra Judy sonra görüşürüz deyip gitti. Bir daha arayacak mı? Ya da başka görevler var mı Judy ile ilgili? Ayrıca geri dönüşü olmayan diye bir noktaya giriş yaptım geride kalan birkaç yan görev gitti, sıkıntı olur mu?

Evet olması gerekiyor acaba o göreve geldin mi bilmiyorum ama Judy ile bir yere gidiyordunuz ve araştırma yapıyordunuz.

Geri
Yukarı