Cyberpunk kaç saat sürüyor?

10-12 saate hikayesi bitti. O silahlar, o skiller daha yüzde 10'unu kullanmadan oyun ben bittim aga dedi. Bu ne lan böyle deyip sildik ssd'de yer açtık haliyle. Öte yandan oyun bozuk zaten. Bitmemiş oyunu piyasaya sürmüşler. Bitirilecek bi tarafı da yokmuş zaten. 10 sene güncelleseler yine o iş bitmez.

Ana hikayeyi bitirdim ve denk geldiğim her senaryolu görevi yaptım, 25-30 saat gibi bir sürede bitti. Amelelik görevlerinin de tahminen yarısını yaptım, sonradan bayağı sıkmaya başladığı için devamını getirmedim. Hiç ara sahne filan da atlamadım bu arada.

3 ayrı hikaye dediğine de bakma, o sadece giriş/öğretici kısmın nasıl olacağını seçtiriyor, çok kısa bir süre sonra da hepsi aynı noktadan devam ediyor. Devam ettiği kısma en uygun girişin de sokak çocuğu olduğu belli oluyor.

Tahminen 10-15 saatte biter. Yan görevleri ve açık dünyası oldukça sıkıcı gelmişti bana. GTA oyunlarına göre kıyaslayınca oyun daha çok amatör bir firmanın elinden çıkmış gibi duruyor. Açık dünya kısmını kastediyorum. Ama hikayeyi işleyişi ve anlatım şekli muazzamdır.

Cyberpunk kaç saat sürüyor? 3 ayrı hikaye modu var. Millet 70 saat diyor ama 3 mod içinde mi her 1 mod için mi 70 saat?
Ben şahsen sadece önemli yan görevleri oynayarak(bunlarda yaptığın seçimler ya da direk oynaman ana senaryoyu etkiliyor, yeni finaller açılıyor) 45 saatte bitirdim ve bir tek BD öğrettikleri kısımda sıkıldım. Onu da zaten 1.5 yaması ile geçilebilir yapmışlar.

Kanka AC valhala almıştım bana göre değildi bende iade edip Cyberpunk 2077 aldım 19. saateyim şu an ana hikayenin tahmini %40'lık bölümündeyim yan hikayelerde zevkli oyun bitmesin diye kac gündür oynamıyorum herhalde benim bitirmem 50 saati geçer gibi.

Kanka AC valhala almıştım bana göre değildi bende iade edip Cyberpunk 2077 aldım 19. saateyim şu an ana hikayenin tahmini %40'lık bölümündeyim yan hikayelerde zevkli oyun bitmesin diye kac gündür oynamıyorum herhalde benim bitirmem 50 saati geçer gibi.

Open world oyun. İstersen 900 saatte oynarsın. Açık dünyasından keyif aldıysan eğer çok sevindim senin adına.

Gigler, bütün yan görevler, şehirde dolaşmak, NCPD görevleri ve ana görevlerle beraber benim yaklaşık 125 saat sürdü. Aceleye getirmeden oyna. Kesinlikle değecek.

Üç ayrı hikaye modu yok sadece başta başta 30dklık bölüm değişiyor o kadar ve sana bağlı geri kalanıda ayı gibi kasıp bitirmek istersen 70 saatinde aşar ama normal oynarsan 70den az alırsın

Yeni konular

Geri
Yukarı