Cyberpunk nereden alınmalı?

Steam'de de indirim döneminde aynı fiyata düşecektir. Beklemek istemiyorsanız Epic'ten alın ama ben Epic Launcher'a güvenmediğim için Steam indirimlerini beklerdim.

Oyun şu anda Epic Games'te indirimde alma planım var sizce buradan alınır mı? Yoksa Steam indirim mi beklemeliyim?

Dostum eyerki oyunu daha ucuza almak istiyorsan Instagram'da çok bilinen bir hesap var (ucuzoyuncun) buradan oyunları satın alabilirsin sana Steam hesabı veriliyor oradan oynuyorsun ama diyorsanki kendi hesabımda oyun olsun o zaman epic games edn alabilirsin. Ayrıca bu dediğim hesapta RDR 2 ve en çok satılan FPS oyunları da var.

Dostum eyerki oyunu daha ucuza almak istiyorsan Instagram'da çok bilinen bir hesap var (ucuzoyuncun) buradan oyunları satın alabilirsin sana Steam hesabı veriliyor oradan oynuyorsun ama diyorsanki kendi hesabımda oyun olsun o zaman epic games edn alabilirsin. Ayrıca bu dediğim hesapta RDR 2 ve en çok satılan FPS oyunları da var.
O tarz bir şekilde arkadaşım almıştı çok ucuza nereden aldı hatırlamıyorum ama hesabın şifresi değişmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı