Cyberpunk Oyununda Karşımıza Witcher 3'deki Ciri Çıkabilir mi?

Easter egg, zaten Cyberpunk 2077 2013 yılında planlanan bir projeydi. Haliyle orada Cyberpunk 2077'yi söylemiş, oyunda olur mu bilemem ve zannetmiyorum da. Belki genişleme paketi ile bir takım olaylar yapabilirler, bekleyip göreceğiz

Sanmam iki atmosfer birbirine uzak. Birinde kılıç kalkan diğerinde lazer silahı... En basit örnek.

Buradaki 1 silah ile Geralt'ı delik deşik edersin çıkacaksa da oyunda değil, hikayede bir yerde kısacık görünmesi daha mantıklı olur. Ha mantıksız olur ama sevilmeyeceği anlamına da gelmez bu sonuçta ne kadar mantıksız oyunlar gördük. En azından insanların sevdiği bir mevzu vuku bulur.

O sahneyi ben de oynayışımda gördüm. Ciri, kesinlikle Cyberpunk 2077 oyununda ufakta olsa easter egg olarak gözükecek. O dünyaya ışınlandığı zaman, ana karakterimiz ile göz göze gelebilir ve ana karakterimiz belki onun hakkında bir şeyler diyebilir. Sonuçta çok dikkat çekici olacaktır diye düşünüyorum.

Cyberpunk yazınca sana oto bildirim geliyor demi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…