Cyberpunk Oyununda Karşımıza Witcher 3'deki Ciri Çıkabilir mi?

Makaleler
1
Witcher 3'de Ciri ile konuşurken metal kolları olan, uçan arabaların olduğu dünyaya gittim diyor. Bunu duyunca aklıma başlıktaki soru geldi. Sizce çıkacak mı? Forum ile alakası olmayan bir konu ise kusura bakmayın, dayanamadım. 😄

cyberpunk-2077yi-bir-de-ciriden-dinleyin-2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Easter egg, zaten Cyberpunk 2077 2013 yılında planlanan bir projeydi. Haliyle orada Cyberpunk 2077'yi söylemiş, oyunda olur mu bilemem ve zannetmiyorum da. Belki genişleme paketi ile bir takım olaylar yapabilirler, bekleyip göreceğiz :)

Sanmam iki atmosfer birbirine uzak. Birinde kılıç kalkan diğerinde lazer silahı... En basit örnek.

Buradaki 1 silah ile Geralt'ı delik deşik edersin çıkacaksa da oyunda değil, hikayede bir yerde kısacık görünmesi daha mantıklı olur. Ha mantıksız olur ama sevilmeyeceği anlamına da gelmez bu sonuçta ne kadar mantıksız oyunlar gördük. En azından insanların sevdiği bir mevzu vuku bulur.

Witcher 3'de Ciri ile konuşurken metal kolları olan, uçan arabaların olduğu dünyaya gittim diyor. Bunu duyunca aklıma başlıktaki soru geldi. Sizce çıkacak mı? Forum ile alakası olmayan bir konu ise kusura bakmayın, dayanamadım. 😄

Eki Görüntüle 692957
O sahneyi ben de oynayışımda gördüm. Ciri, kesinlikle Cyberpunk 2077 oyununda ufakta olsa easter egg olarak gözükecek. O dünyaya ışınlandığı zaman, ana karakterimiz ile göz göze gelebilir ve ana karakterimiz belki onun hakkında bir şeyler diyebilir. Sonuçta çok dikkat çekici olacaktır diye düşünüyorum.

Easter egg, zaten Cyberpunk 2077 2013 yılında planlanan bir projeydi. Haliyle orada Cyberpunk 2077'yi söylemiş, oyunda olur mu bilemem ve zannetmiyorum da. Belki genişleme paketi ile bir takım olaylar yapabilirler, bekleyip göreceğiz :)
Cyberpunk yazınca sana oto bildirim geliyor demi.

Yeni konular

Geri
Yukarı