Çözüldü Cyberpunk Phantom Liberty alındıktan sonra eski kayıt ile girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yex_emre

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Cyberpunk'ta yaklaşık 29 saatim var. Şimdi DLC alacağım. Sorum şu Phantom Liberty aldığımda eski 29 saatlik kayıt ile oyuna başlanılıyor mu? Teşekkürler.

Çözüm
Evet, oluyor. Lakin ana oyunda belli bir yere kadar gelmiş olman gerekiyor.

IMG_2660.jpeg
Girilir ama yapımcı DLC ve 2.0 güncellemesi sonrası sıfırdan oyun açılmasını tavsiye etmiş. Ben de bir bildikleri vardır herhalde diyerek sıfırdan başladım.

Ben kaldığım yerden devam ettim. DLC'yi yükledim. Normal giriş yaptım oyuna. Hemen bir telefon geldi bir baktım ityakadayım.

Teşekkür ederim. 2.0 güncellemesinden sonra oynadım, harbi afili oyun. Ekstradan önceki facialarını göz önünde bulundurmazsak şu anda fevkalade. Ayrıca da teşekkür ederim bilgiler için. Oyunda da 2 tane sonu gördüm bayağı da bir görev yapılı.

Evet, oluyor. Lakin ana oyunda belli bir yere kadar gelmiş olman gerekiyor.

Eki Görüntüle 2148502

AAA hocam selam. O görseli atınca anladım :D ee, CS 4000 saat oldu mu bari? Bir de 346 saat ne yaptınız oyunda. Ben bazen yapacak bir şey bulamıyorum. 2 tane son gördüm.
birincisi ruhumu şirkete satıp gene de öldüğümüz, diğeride johhnynin altla ve Rogue ile beraber arasakayı patlatıp afterlife sahibi olmamız.

Son düzenleyen: Moderatör:
AAA hocam selam, o görseli atınca anladım :D ee CS 4000 saat oldu mu bari? Bir de 346 saat ne yaptınız oyunda. Ben bazen yapacak bir şey bulamıyorum. 2 tane son gördüm.
birincisi ruhumu şirkete satıp gene de öldüğümüz, diğeride johhnynin altla ve Rogue ile beraber arasakayı patlatıp afterlife sahibi olmamız.
Sana da selam hocam 👋.

CS ne yazık ki 4000 olmadı. Oyunu bıraktığımdan dolayı.

Oyunun bütün sonlarını gördüm. İlaveten 3 farklı başlangıçla bitirdim. Şirketçi, göçebe ve sokak çocuğu yani. İlaveten bütün başarımları da tamamlamıştım. Bir türlü geçiyor saatler anlayacağınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı