Cyberpunk Phantom Liberty ana oyuna girmeden oynanır mı?

Ömerft12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamandabilirsiniz Cyberpunk Epic Games'de indirime girmişti ve ben o zaman oyunu belki sevmem diyerek DLC'li versiyonu almadım ama şimdi ana hikayeyi bitirdim ve oyunu sevdim. DLC'sini almak istedim ama şu an çok pahalı 400 TL. Onun için offline hesap alıp oradan yardırmayı düşünüyorum. E tabii başka hesap olduğu için benim kendi hesabımdaki save ile devam edemiyorum. Ana oyunu oynamadan direk DLC'ye atlarsam karakter sıfırdan mı başlıyor ya da oyunu oynarken zorlanıyor muyum? Cevaplarsanız sevinirim.

Hocam eğer internet hızınız düşükse işkence olacak dediğim ama önce Epic'ten indirin, saveinizi kopyalayın, sonra Steam'den indirin ve savei oraya aktarın. Belki Epic'ten indirip dosyaları Steam'e aktarıp dosya doğrulama ile oyunu oynayabilirsiniz ama bilmiyorum.

Hocam eğer internet hızınız düşükse işkence olacak dediğim ama önce Epic'ten indirin, saveinizi kopyalayın, sonra Steam'den indirin ve savei oraya aktarın. Belki Epic'ten indirip dosyaları Steam'e aktarıp dosya doğrulama ile oyunu oynayabilirsiniz ama bilmiyorum.

Hocam oyunu GeForce NOW üzerinden oynuyorum.

Geri
Yukarı