Cyberpunk şimdi mi alınmalı indirimde mi?

Şimdi Epic mi, 3 hafta sonra Steam mi?

• Oy verenlerin toplamı
    30
  • Anket kapandı .

254052

Hectopat
Esenlikler. Oyun şu an Epic Games'te 125 TL. Steam'de 250 TL.
Sizce 20 gün sonraki Steam indirimlerini mi beklemeliyim, yoksa şimdi Epic'ten mi almalıyım?
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Esenlikler. Oyun şu an Epic Games'te 125 TL. Steam'de 250 TL.
Sizce 20 gün sonraki Steam indirimlerini mi beklemeliyim, yoksa şimdi Epic'ten mi almalıyım?
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

%50 inidirim kuponu geliyor 67 liraya yakın fiyata yakalayabilirsin. Ben öyle yapmıştım.

Bence Epic Games'ten sadece oyun kuponu oldugunda alışveriş yapılır, Steam'de de 124 TL'ye düşüyor Cyberpunk.
200 tl üzeri alışverişe %25 indirim kuponum varmış.
1654283505587.png

Alınır mı?

@254052 Far Cry 5 bence alınmaz. Onun yerine farklı bir oyun seçin, niye diyecekseniz şöyle söyleyebilirim ki o oyun tam bir hayal kırıklığı. Ubisoft abimiz zaten Far Cry 3 tuttu mantığında bakarak sonraki oyunlarında da bir değişiklik yapmamış. Hatta dördüncü oyununun üçüncü oyunuyla aynı olduğunu söyleyebilirim. Kısacası Far Cry 3 alın derim 5. oyunu yerine.

@254052 Far Cry 5 bence alınmaz. Onun yerine farklı bir oyun seçin, niye diyecekseniz şöyle söyleyebilirim ki o oyun tam bir hayal kırıklığı. Ubisoft abimiz zaten Far Cry 3 tuttu mantığında bakarak sonraki oyunlarında da bir değişiklik yapmamış. Hatta dördüncü oyununun üçüncü oyunuyla aynı olduğunu söyleyebilirim. Kısacası Far Cry 3 alın derim 5. oyunu yerine.
Hiçbir FarCry oyununu oynamadım.

@254052 anlıyorum da bence beşinci oyunu yerine üçüncü oyunu yeterli olacaktır. İsterseniz videolara bakaraktan da karar verebilirsiniz, beşinci oyunundan herkes şikayetçi zaten. Tek ben değilim şikayetçi olan.

Geri
Yukarı