Cyberpunk vs GTA 5

Ben artık kötülemeyeceğim.

Kardeşim siz bilirsiniz ama yani şimdi oyun güzel evet hataları var. Ama hangi oyunda hata yok ki GTA 5'te hatta tüm GTA serisinde milyonlarca hata vardır ama görmüyoruzdur Cyberpunk'ta biraz ön plana çıkıyor o kadar

Yürü be reis

Hocam öyle bir yazmışsınız ki tek solukta nasıl okuyayım? Noktalama işaretlerini kullanmaya özen gösterin lütfen. Cümleleri de düzgün bir sıraya oturtmalısınız. Yanlış anlamayın kötü bir niyetle yazmıyorum ama sosyalde daha rahat ve düzgün iletişim kurabilmemiz adına ufak bir uyarı yapayım dedim. İyi sosyaller!

Hem GTA 5 kaç yıldır var abicim daha bu yıl çıkmış bir oyunla karşılaştırıyorsunuz GTA ilk çıktığı zamanlar hiç mi hatası yoktu bir de şu GTA 6 çıksın onun hatalarına bakalım

Bidahakine daha dikatli olurum. Özür dilerim.

Boş verin aman. DRM koruması bile koymamışlar, insanlar sanatlarına hemen ulaşsınlar diye. Adamdır CD RED.

Benim anlamadığım GTA 5 neden bu kadar çok seviliyor yahu adamlar Online yapmışlar hikaye uğraşmamışlar ve grafikleri iyi bir de oyuna açık dünyayı çok güzel yedirmiş. Daha ne durun Cyberpunk bir nefes alsın oyun daha yeni çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyleleri oldukça.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…