Cyberpunk vs GTA 5

Artizan

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuyu onca hater kitleye rağmen açıyorum evet. Açma amacım buraya bazı şeyler yazmak.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Technopat'ta aynı konulardan milyonlarca var. İnsanların sorduğu şeyin cevabı başka konularda defalarca kez cevaplanmış ancak insanlar tekrardan açmak istiyor belki tartışmak istiyor belki de bazı soru işaretleri var kafasında ve cevaplanmasını istiyor. Çıkıpta "yeter ya aynı konuyu açıp duruyorsunuz" demek nasıl bir kafa tarzı kardeşim. İsteyen istediğini konuşma hakkına sahiptir. İsteyen istediği kadar istediği yerde istediği oyunu istediği oyunla kıyaslayabilir. Buna kimsenin engel olma hakkı yok.

Kıyaslanmasını görmek istemiyor musunuz? Girme kardeşim o zaman konuya. Geç git. Seni zorla mı sokuyorlar konunun içine?

GTA 5 en sevilen oyunlardan biri. Cyberpunk ise en çok beklenilen oyunlardan biri. Sırf bu yüzden bile karşılaştırılabilir. İki oyunda açık dünya. İkisinin de dünyası zengin. Bir çok özelliğide benziyor zaten birbirine. Kıyaslamak isteyen insanlar sizin isteğinize göre mi hareket edecek? Siz bu iki oyunun kıyaslamasını istemiyorsunuz diye kıyaslamak isteyenler susacak mı?

İstersem FIFA ile Assassin's Creed karşılaştırırım. Konuşmak isteyen gelir konuşur. İstemeyen de konuya girmez geçer gider. Her konuya cevap yazmak zorunda değilsiniz. Bunu artık öğrenin.

Yemin ediyorum forumdan soğudum sizin yüzünüzden. Ya insanlar belli ki konuşmak istiyor bu konu üzerine. Size ne kardeşim kıyaslamak isteyen bırakın kıyaslasın tartışsın insanlar. Sizin isteğinize göre mi hareket etmesi lazım herkesin? Nasıl bir zihniyet bu?

Şu kafa tarzınızı değiştirin çünkü cidden dışardan kendinizi görseniz soğurdunuz.

Bu iki oyunu kıyaslamak isteyen gelsin bu konu altında kıyaslasın elimden geldiği kadar fikrimi belirtirim.

Lütfen "bu iki oyunu kıyaslamayın artık yahu" diyen kitle yorum yazmasın. Bu konuya bakmasın çeksin gitsin. İnsanları rahat bırakın tartışmak isteyen tartışsın.

Daha 30dk önce konu açılmadı mı?

Şaşkınlık içindeyim CP2077 çıkmadan açılan konular çıkınca açılan konular bıktım yeminle.

Farklı konu?

Düzenleme: Sonradan fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı