Cyberpunk Xbox SS'de stabil mi?

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Selamlar, az önce indirimin bitmesine az kala Cyberpunk ve metro serisini aldım. Metro serisinde çok bug olduğunu söylemişler fakat series s/x oynayanlar fazla bug görmemiş. Geçen günlerde/haftalarda Cyberpunk yeni güncellemeler almıştı. Series s/x için optimize edilmiş diyorlardı.
Şu an da sanırım 1080p/30fps stabil veriyor. Fakat 2K scale edebiliyormus bu doğru mu? 4K TV de oynuyorum fakat şu ana kadar 1080p oyunlarda kötü grafik görmedim. 2-3 metre uzaktan oynadığım için belki. Bu arada son 2 gündür Xbox'ta sıkıntılar yaşıyorum. Tomb Raider oynuyorum, ekran görüntüsü alırken çöktü bir anda anlamadım. Ek olarak Xbox'u ilk kez sabah açınca, YouTube'a girdiğimde donuyor ve Xbox giriş sayfasına dönüp YouTube'dan çıkış yap diyene kadar öyle kalıyor. Bu süreç bilemin 2 dakikamı yiyor. Son olarak Xbox'ta bugün "ses yok görüntü var" olayı yaşadım. Oyun oynarken direk kontrolden Xbox tuşuna basıyorum oyunu duraklatmak için. Fakat tekrar oyuna döndüğümde "ses yok görüntü var" oluyor. Çözümü ise oyunu tamamen kapatıp ya da oyunun ana menüsüne dönüp tekrar oyuna girdiğimde çözülüyor. Bir diğer sorun ise günde en az 2-3 kere yapıyor. Bir anda görüntü gidiyor ama ses var. Çözümü ise TV'den HDMI 1 yerine TV seçiyorum sonra tekrar HDMI 1'i seçiyorum ve görüntü geliyor. Bu süreçte ses var görüntü yok. Bu olay video ya da film izlerken oluyor. Oyun oynarken bir sorun yok.
HDMI ile ilgili olan sorun TV'den kaynaklı mi? Daha önce TV'ye laptop bağlayıp saatlerce kullandığım oldu hiç görüntü gitmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem TV'de hem monitörde oynuyorum, bir series s kullanıcısı olarak sıkıntı yaşamadım, diğer oyunlarda deneyin lütfen, belki bir konsol hatası bile olabilir.

Hem TV'de hem monitörde oynuyorum, bir series s kullanıcısı olarak sıkıntı yaşamadım, diğer oyunlarda deneyin lütfen, belki bir konsol hatası bile olabilir.
Hocam oyunda nişan almaya nasıl alıştınız. 1 aydır series s elimde fakat fps oyunlarında veya nişan almam gereken oyunlarda leş gibiyim. YouTube den cyperpunk series s için hassasiyet ayarları yaptım çok güzel oldu çok rahatladım fakat silahla adamı nişan alıp öldürmek hala çok zoruma geliyor. Nasıl çözebiliriz bu durumu?

Hocam oyunda nişan almaya nasıl alıştınız. 1 aydır series s elimde fakat fps oyunlarında veya nişan almam gereken oyunlarda leş gibiyim. YouTube den cyperpunk series s için hassasiyet ayarları yaptım çok güzel oldu çok rahatladım fakat silahla adamı nişan alıp öldürmek hala çok zoruma geliyor. Nasıl çözebiliriz bu durumu?
Biraz geç kaldım gibi oldu yalnızca sen için değil diğer tüm arkadaşlar için yazmış olayım.
Sürekli yürüme ve nişan pratiği yaparak geziyorum haritada, iki pad'de de sürekli bir minik bir baskı oluyor, objelere bakmak için vesaire sürekli minik hareketler yapıyorum.
Konsol oyuncusu olmayan birinin en ölümcül günahı o stick'i çok yavaş veya hızlı hareket ettirmesidir, bu çözülünce nişan diye bir dert kalmıyor.
Bu arada oyunu şirketçi olarak bitirdim, hepinize tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı