Cyberpunk yine ertelendi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ee yeterin artık çıkartmayacaksanız milletin parasını işletip durmayın.

Son düzenleme:
Gta örneği olmamış bence. GTA dediğin şey çok büyük bir marka, yoldan geçen birine sorsan bilir. Cyberpunk öyle mi? Baksana daha dün kesin çıkacak demişler.
Neden olmamış ki ? onu anlamadım ? Cyberpunk daha büyük bir oyun GTA 5'ten. (Oyundan bahsediyorum marka değil, yoksa GTA'yı tanımayan yoktur o ayrı.)

Hocam sonuna kadar haklısınız. Arkadaş şu Witcher 3 oyununu bir tek ben sevemedim. Çok fazla karmaşık gelmişti oyun.
Herkes diyor kitapları ilk oyunları oynamadan anlarsınız. Anlarsınız anlamasınada kitap ve ilk oyunları bitirmeden bitirirseniz %40'ını falan anca anlarsınız.
O kadar güvenip beklenti yapma bence, bir daha ertelerler diye düşünüyorum.
Yok zaten ultra bir beklentim yok, 250TL param vardı onlada RDR2 aldım :) bu çıksın o zaman düşünürüz.

Oyunun kesinlikle patlayacağı kanısına vardım. Hazır değil bence ve daha uzun bir tarihe ertelemeye korkuyorlar.

Oyun motorunda sorunlar var ve istedikleri kadar stabi bir deneyim sunamıyor bence. Çok ilgimi çeken bir oyun değil ama genel olarak beklenen bir yapımdı, 2020 için.

Tarih büyük hypelar ile duyurulmuş ama çakılmış oyunlarla dolu. Konuşmak için erken ama ne göğe çıkartmalı ne de gömmeliyiz. Hele bir çıkartsınlar...

Ben de 2021'den önce çıkacağını düşünmüyorum. Büyük bir sorunları var bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı