Çözüldü Cyberpunk'ı Rusya üzerinden satın almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dart_Maul

Hectopat
Merhaba, Cyberpunk 2077 neredeyse bütün oyunseverler gibi ben de sabırsızlıkla bekliyordum. Yarın oyunu satın alacağım fakat Steam'de oyun 249 TL ama ben acaba Steam hesabımı bir şekilde Rusya gibi gösterip Cyberpunk 2077 oyununu 200 TL'ye kadar indirebilme fırsatım olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu tür saçma konuları modlar direkt hayır şeklinde yanıtlayıp açmamalılar konuyu sürekli böyle gereksiz ucuz yollu şeyler soruluyor olmayacağı bile bile açılıyor böyle konular.
@İbrahim Gürel

Bence bu tür saçma konuları modlar direkt hayır şeklinde yanıtlayıp açmamalılar konuyu sürekli böyle gereksiz ucuz yollu şeyler soruluyor olmayacağı bile bile açılıyor böyle konular.
@İbrahim Gürel
Ne yapalım öneriniz nedir? Soruyu soran kullanıcıyı banlayalım mı? Lütfen biraz daha mantıklı olalım :) Biz bu konuyu kilitlersek bizi nasıl linçleyeceklerini düşününüz. Linçlemelerini bir kenarı bıraktım, ortada kilitlemek için bir sebep yok :)

Konu sahibi dostum bu söylediğin şeyin mümkün olduğunu sanmıyorum.

Ne yapalım öneriniz nedir? Soruyu soran kullanıcıyı banlayalım mı? Lütfen biraz daha mantıklı olalım :) biz bu konuyu kilitlersek bizi nasıl linçleyeceklerini düşününüz. Linçlemelerini bir kenarı bıraktım, ortada kilitlemek için bir sebep yok :)

Konu sahibi dostum bu söylediğin şeyin mümkün olduğunu sanmıyorum.

Teşekkür ederim. Dostlarım sizlerde haklısınız ama sorunum/düşüncem var eğer buralarda sormayacaksam ne yapabilirim? CoD Modern Warfare gibi bir oyunu çok daha ucuza getirdim oyun fiyatları bu kadar pahalı iken böyle yöntemler düşünmek saçma olduğu kadar düşünenler için mantıklı da herkesin cebinden o kadar para çıkmıyor. Anlayışınız için teşekkür ederim iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı