Çözüldü Cyberpunk 2077 Steam üzerinden açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ah Gou

Hectopat
Merhaba,
Steam üzerinden Cyberpunk 2077 oyununu başlattığım zaman önce açılıp sonra kapanıyor. Oyunun bin dosyasından yönetici olarak çalıştırdığım zaman oyunu sorunsuz olarak oynuyorum. Steam üzerinden açılmama sebebi nedir? Oyunun dosya onarımı yaptım sonuç gene böyle. Yardımcı olursanız sevinirim.

=Logfile log dosyası.

Çözüm
Windows Update altındaki güncellemeleri yapın, eski bir sürüm kullanıyorsunuz.

Ayrıca, oyunu kurduğunuz klasörün adı Türkçe karakter içeriyor, değiştirin.

D:\Yeni klasör\steamapps\common\Cyberpunk 2077\REDprelauncher.exe

Genel bir sorun, henüz kesin bir çözümü yok.
Windows Update altındaki güncellemeleri yapın, eski bir sürüm kullanıyorsunuz.

Ayrıca, oyunu kurduğunuz klasörün adı Türkçe karakter içeriyor, değiştirin.

D:\Yeni klasör\steamapps\common\Cyberpunk 2077\REDprelauncher.exe

Genel bir sorun, henüz kesin bir çözümü yok.

Çözüm
Önerdiğiniz gibi güncellemeleri yaptım. Driverlarım zaten günceldi. Oyunu kurduğum dosya şu an Türkçe karakter içermiyor ve oyunu silip tekrar kurdum.
Sorunum düzeldi. Steam üzerinden giriş yapabiliyorum artık. İlginiz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Önerdiğiniz gibi güncellemeleri yaptım. Driverlarım zaten günceldi. Oyunu kurduğum dosya şu an Türkçe karakter içermiyor ve oyunu silip tekrar kurdum.
Sorunum düzeldi. Steam üzerinden giriş yapabiliyorum artık. İlginiz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.
hocam oyunu silip tekrardan 50-60 gb lık bir indirme mi yaptınız , aynı sorun bende de var internetim çok yavaş tekrardan indirmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı