Cyberpunk'ın gereksiz yere eleştiri yağmuruna tutulması

Daha fazla  
Cyberpunk sanılanın aksine cok kötü bir oyun olmadıgı hatta birçok oyundan kat ve kat iyi oyun oldugunu Türk oyuncu toplulugu ne zaman anlayacak acaba kişisel fikrime göre eğlence için bakarsak RDR2'den de elden ringdende keyifli bir oyun bizim Türk toplumunun algısı bir kere oluştunmu bir daha o algıyı yok edememe huyu ne zaman degişir.

İnsanımız ön yargılı davranmayı çok seviyor. İlk çıktığında buglar ve optimizasyon sorunundan gerçekten oynanmıyordu. İşin optimizasyon kısmını bilemiyorum, GeForce NOW'dan bitirmiştim. Bug için diyebileceğim çoğu buglar zaten kapatılmış. Cyberpunk oynanabilir düzeydedir ve parasını da hak ediyor. Sürekli indirime düşüyor, indirimle 124 TL gibi bir fiyata alınabilir.

Gereksiz yere eleştiri yağmuruna tutulmadı bu adamlar bu oyunu PS4 için uygun çıkarcaz dediler çıkartamadılar üstüne her platformlar da bozuk bir oyunu çıkardılar ve üstüne de hala oyunda buglar var.
PS4 konusunda haklısınız, oynanmayacak düzeydeydi en son ne hale getirdiler bilmiyorum ama ben oyunu PC üzerinde aralıklarla oynadım. İlk çıktığında, 6 ay sonra ve 1 yıl sonra şeklinde hiçbirinde bugla karşılaşmadım.

PS4 konusunda haklısınız, oynanmayacak düzeydeydi en son ne hale getirdiler bilmiyorum ama ben oyunu PC üzerinde aralıklarla oynadım. İlk çıktığında, 6 ay sonra ve 1 yıl sonra şeklinde hiçbirinde bugla karşılaşmadım.
Oyunu daha 1 ay önce bitirdim en az 50 bugla karşılaştım. Neyseki hiçbiri oyunu kırmıyordu ama siz nasıl karşılaşmadınız bilmiyorum. Sadece PC değil PS5 versiyonu da çok berbattı. Ek olarak şunu belirtiyim de bu oyun Türkiye'de eleştiri yağmuruna tutulmadı Türk oyuncularının %90'ı zaten bilgisayarı kaldırmadığı için oyunu oynamadı bile. Bu oyunu yabancılar eleştirdi.

Maalesef ön yargılı olan biri de bendim. Tamam oyunu oynadım oynamaya devam ediyorum mükemmel bir oyun da diyemem tabii. Sanıldığı kadar kötü bi oyun değil. Oyunu oynadığım saatlerde sadece 1 hata ile karşılaştım o da kapatıp açınca düzeldi. Onun dışında bir hatayla karşılaşmadım. Ancak oyun çıkmadan önce o kadar çok video o kadar çok farklı şeyler göstermişlerdi ki milletin beklentisi iyice arttı. Oyunda hatalar olunca ve o gösterdikleri şeylerin çoğunu karşılamayınca bu kadar gömüldü.

Oyunu daha 1 ay önce bitirdim en az 50 bugla karşılaştım. Neyseki hiçbiri oyunu kırmıyordu ama siz nasıl karşılaşmadınız bilmiyorum. Sadece PC değil PS5 versiyonu da çok berbattı. Ek olarak şunu belirtiyim de bu oyun Türkiye'de eleştiri yağmuruna tutulmadı Türk oyuncularının %90'ı zaten bilgisayarı kaldırmadığı için oyunu oynamadı bile. Bu oyunu yabancılar eleştirdi.
Yani ben teknik bir sorunla karşılaşmadım. Tek sorun benim için RPG öğelerinin pek etkileyici olmamasıydı. Hikayesi de ortalama üstü geldi bana.

Geri
Yukarı