Cyberpunpunk 2077 oynamaktan sıkılmak

Oyun kötü zaten hocam. Çok fazla hata var halen daha, düzeltildi denmesine rağmen 😀
25 saatim var oyunda bir tane hata ile karşılaşmadım ufak tefek vardır ama düzeltildi demekte haklılar.

25 saatim var oyunda bir tane hata ile karşılaşmadım ufak tefek vardır ama düzeltildi demekte haklılar.

Hocam yakın zamanda arkadaşımın hesabından indirip denemiştim. Sırf bana arkadaşım bir kere şans ver demesine rağmen. Araba sürerken bir anda beni gökyüzüne attı o andan sonra direkt oyunu sildim. Tekrar da yüklemem.

İlk başlarda bana da biraz sıkıcı gelse de belirli bir noktadan sonra beni çok sarmıştı. Tabii kişiden kişiye değişir.

1.5 güncellemesinden sonra evet birçok hata giderilmiş tek tük hatalar var onlarda çok nadir karşına çıkıyor eskisine nazaran çok iyi şu anda.

Ben pek fark göremedim hocam. Sadece oynanışdaki buglar gitti halen daha bug var.

Merhaba.

9 kere bitirdim ve gayet güzel bir oyundur. Hiç sıkılmadım.
Oyunun kötü tarafları; iğrenç bir distopyaya sahiptir. Eşcinseller çoktur. Yapay zeka kötüdür.
Oyunun artı tarafları; RPG ögeleri güzel, silahlar yeterli, grafikler fena değil. İlk çıktığından beri oynadım hep ve sistemimde hiç sorun yaşamadım.

Ayrıca oyun RDR serisi gibi ağır işleyen bir yapısı yoktur ve bu yüzden çok iyidir.

Arkadaşlar merhaba. Oyunu çok keyifli olacak diye satın almıştım ama 4 saat falan dayanabildim. Yorumlarınız nedir?

Hocam hayalimde ki bilgisaya sahipsiniz, şükredin derim bence.

Geri
Yukarı