Çözüldü D: diski boş olmasına rağmen 7 GB dolu gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
D diskim boş olmasına rağmen 7 GB kullanılıyor gözüküyor.

1676482516816.png

Çözüm
Hocam diske sağ tıklayıp biçimlendirin boşalır (o 7 GB'lik görünmeyen dosya ne ise silinir).
D diskim boş olmasına rağmen 7 GB kullanılıyor gözüküyor.

Eki Görüntüle 1670022

Diskin resmini atabilir misiniz birde cpu yada bellek kullanımı ne düzeyde ona da görev yöneticisinden ekran resmi alıp atabilir misiniz.

Diskin resmini atabilir misiniz birde cpu yada bellek kullanımı ne düzeyde ona da görev yöneticisinden ekran resmi alıp atabilir misiniz.

Çünkü bazen kötü amaçlı yazılımlar kendilerini tam gizleme olarak olmasada ona benzer bir şey yapabilirler aynısını ben yaşamıştım . Eğer öyle bir şey varsa bir ihtimal cpu yada belleği fazla fazla kullanıyosada bari ordan anlarız diye sordum. Eğer bellek veya cpu da aşırı bir kullanım yoksa veya garip bir exe gözükmüyosa yanıt atın.

1676482804889.png

1676482828759.png

Çünkü bazen kötü amaçlı yazılımlar kendilerini tam gizleme olarak olmasada ona benzer bir şey yapabilirler aynısını ben yaşamıştım . Eğer öyle bir şey varsa bir ihtimal cpu yada belleği fazla fazla kullanıyosada bari ordan anlarız diye sordum. Eğer bellek veya cpu da aşırı bir kullanım yoksa veya garip bir exe gözükmüyosa yanıt atın.
Virüs olduğunu sanmıyorum arkada çalışan herhangi birşey yok.CPU kullanımı da az.

Çöp kutusu boş.

Diske sağ tıklayın , sonra diski temizle deyin boş diskinize . Sonra diğer seçeneklere gelin. Sonra sistem geri yükleme ve gölge kopyaları temizle deyin . Sakın yanlışlık yapmayın her adımda lütfen beni etiketleyerek ekran görüntüsü atarmısınız küçük bir hatada sıkıntı çıkabilir.

Diske sağ tıklayın , sonra diski temizle deyin boş diskinize . Sonra diğer seçeneklere gelin. Sonra sistem geri yükleme ve gölge kopyaları temizle deyin . Sakın yanlışlık yapmayın her adımda lütfen beni etiketleyerek ekran görüntüsü atarmısınız küçük bir hatada sıkıntı çıkabilir.
Diski temizledim 0 kb.Diğer seçenekler derken tam anlamadım hocam.

@Lololo33 Buldum hocam temizledim gölge kopyaları.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı