Çözüldü D diski çok yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Navid

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, benim D diskinde sorun var. Kopyala yapıştır yapınca 10 GB'lık için 1 saatten fazla bekletiyor. 33 GB Fortnite 12 saatten fazla zamanda iniyor ve 80 GB Call of Duty neredeyse 15 saatten fazla bekletiyor. Bekleyip oyunu indirince de çalışmıyor. Fortnite Epic Games üzerinden çalışıyor olarak gösteriyor fakat çalıştığı yok. Epic Games de aynı şekil bilgisayarı açınca ilk açılıyor fakat tekrar açmaya çalışınca çalışmıyor, açılmıyor. Epic Games, Steam ve Blizzard; hepsi aynı şekil ama C diskine indirince her şey çok daha iyi çalışıyor ve oyunlar oynanıyor. Kopyala yapıştır daha hızlı oluyor. Call of Duty 6 saatten daha kısa zamanda indiriliyor ve Fortnite 4 saat fakat 100 GB C diski ve D ile C'yi birleştiremiyorum da. Yardımcı olur musunuz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD ama tam modeli nedir bilmiyorum. Neredeyse 2 ya da 3 yıldır bu bilgisayar bende fakat bu sorun yeni başladı ve okuma yazma karşılaştırmıştım normal değil. Bu sorun neredeyse 2 hafta önce başladı yani normal değil.

D diskinin modeli nedir? Okuma yazma hızlarını kontrol edin, olması gereken ile karşılaştırın.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı