Çözüldü D diskinde kendiliğinden "windowsapps" ve "program files" klasörü oluştu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The2ndSlimShady

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi D diskinde belirttiğim adlarda klasörler açıldı. Program files klasörü boş windowsapps klasörüne ise giremiyorum (halbuki aktif oturum yönetici yetkisine sahip). Sebebi nedir bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Xbox üzerinden indirmedim ama en son Sea of Thieves indirmiştim Steam'den.
Tamam o da Xbox a bağlıyor kendini yani aynı kapıya çıkıyor.
O dosyaları Xbox oyunlarına erişmek için otomatik oluşturuyor silme veya kurcalama yapmayın onlara Xbox tüm oyunu sildirtip baştan yükletiyor sonra.
Çözüm olarak işaretlersen sevinirim :)
Arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi D diskinde belirttiğim adlarda klasörler açıldı. Program files klasörü boş windowsapps klasörüne ise giremiyorum (halbuki aktif oturum yönetici yetkisine sahip). Sebebi nedir bir bilginiz var mı?
Xbox üzerinden oyun indirdin mi D ye?

Hocam Xbox üzerinden indirmedim ama en son Sea of Thieves indirmiştim Steam'den.
Tamam o da Xbox a bağlıyor kendini yani aynı kapıya çıkıyor.
O dosyaları Xbox oyunlarına erişmek için otomatik oluşturuyor silme veya kurcalama yapmayın onlara Xbox tüm oyunu sildirtip baştan yükletiyor sonra.
Çözüm olarak işaretlersen sevinirim :)

Çözüm

Geri
Yukarı