Çözüldü D diskine ayıklanan dosyaların C diskinde de yer kaplaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
C diskine indirdiğim bir RAR dosyasını D diskine çıkarıyorum. Ama nedense C diskine hiç dosya çıkarmamama rağmen sanki dosyaları C diskine çıkarmışım gibi C diskinde yer kaplıyorlar. RAR dosyasını C diskinden sildim ama hala dosyalar C diskinde yer kaplıyor. C diskim zaten dolmaya yakın olduğu için D diskine dosyaları çıkarmaya çalışmıştım. Ama C diskinde yer kaplıyorlar. Ne anladım ben bu işten? Derdimi yeterince anlatamamış olabilirim.

Şöyle anlatayım: C diskimde 15 GB yer vardı. 9 GB'lık RAR indirdim. Bu RAR'ı olduğu gibi D diskine atıp C'den kalıcı olarak sildim. Yani C diskimde hala 15 GB olmalı. D diskinde RAR dosyasını çıkardım. Sonra baktığımda C diskinde 4 GB yer kalmıştı. Hala C diskimde 4 GB yer var.

Şöyle anlatayım: C diskimde 15 GB yer vardı. 9 GB'lık RAR indirdim. Bu RAR'ı olduğu gibi D diskine atıp C'den kalıcı olarak sildim. Yani C diskimde hala 15 GB olmalı. D diskinde RAR dosyasını çıkardım. Sonra baktığımda C diskinde 4 GB yer kalmıştı. Hala C diskimde 4 GB yer var.

Dediğimi yapmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı