D Graphics 4000 Laptop bir süre sonra kasmaya başlıyor

Daha fazla  
Kolay gelsin arkadaşlar. Size bir sorum olacaktı. HP Marka bir Laptopa sahibim. 6 GB RAM, Intel Core I5-3210M 2,33 GHz İşlemci, 64 Bit İşletim Sistemi, Intel HD Graphics 4000 model ekran kartına sahip. Önceden Counter Strike Global Offensive adlı oyunu medium ayarlarda 60 fps oynuyordum. Torclight II'ide aynı şekilde 60 FPS
oynatıyordu. Mount And Blade: Warband'ı da full ayarlarda 40-60 arasında git gel yapıyordu. Fakat artık bunların hiçbirini yapamıyor.CS:GO'yu açıyorum. Başta aynı ayarlarda 40 fps alıyor,10 saniye sonra 6-7 FPS'lere düşüyor. Sonra geri 40 fps'ye dönüyor. Diğer bahsettiğim oyunlarda da aynı şekilde problem yaşıyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona FPS drop deniyor kart ısındığından kendini yavaşlatıyor ve işlemci de yavaşlatıyor benim de en büyük sorunum o (Bende de HD 4000 var)
Bende de HD 4000 var ben de CS:GO'da 800x600'de 40-45FPS arası oynuyorum. PHDGD driverleri kurmak çözüm diyorlardı ama kuramadım ben şahsen. Siz de bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı