D&R alışveriş sorunu

maykılll

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 10 gün önce D&R'dan alışveriş yaptım hala sipariş hazırlanıyor aşamasında. İletişim kısmına yazıyorum cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum onlar da açmıyor. İade talebi gönderdim ona da cevap vermiyorlar. Daha önce böyle bir deneyim yaşan oldu mu D&R'dan? yaşayan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 10 gün önce D&R'dan alışveriş yaptım hala sipariş hazırlanıyor aşamasında. İletişim kısmına yazıyorum cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetlerini aramaya çalışıyorum onlar da açmıyor. İade talebi gönderdim ona da cevap vermiyorlar. Daha önce böyle bir deneyim yaşan oldu mu D&R'dan? yaşayan varsa yardım edebilir mi?
Bu günlerde mesajlarınıza cevap vermemeleri ve siparişinizin gecikmesi çok normal malum birçok kişi evden çalışıyor ve D&R çoğu mağazasını kapattı. Onlara zaman tanıyın yardımcı olacaklardır iade talebinizi edebiliyorsanız iptal edin. Göndereceklerdir. Şunu da belirtmeliyim ki D&R çok hızlı işleyen bir firmadır ve maks. 2-3 gün içinde siparişleri ulaştırırlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı