Hepsiburada Alışveriş Sorunu

threshold

Centipat
Daha dün sabah hayalimdeki PC'yi Hepsiburada üzerinden sipariş ettim ama (pandemi nedeniyle midir bilmem) 2 iki gündür adres teyidi aşamasında olan ürün halen daha da hazırlanmamış ve chat bot'tan "adres teyiti aşamasından sonra ürününüz hazırlanacaktır" mesajını alıp duruyorum. Sizce Hepsiburada'dan kazık yeme olasılığım var mıdır? Yok ise kaç güne kargolanır ürün?

Not: Satıcı, Hepsiburada'nın bizatihi kendisi.

Kazık vs. yemezsin merak etme. En yakın zamanda kargolanır. Eğer çok uzun sürerse desteğe yazarak sorabilirsin.

Daha dün sabah hayalimdeki PC'yi Hepsiburada üzerinden sipariş ettim ama (pandemi nedeniyle midir bilmem) 2 iki gündür adres teyidi aşamasında olan ürün halen daha da hazırlanmamış ve chat bot'tan "adres teyiti aşamasından sonra ürününüz hazırlanacaktır" mesajını alıp duruyorum. Sizce Hepsiburada'dan kazık yeme olasılığım var mıdır? Yok ise kaç güne kargolanır ürün?

Not: Satıcı, Hepsiburada'nın bizatihi kendisi.
Sakin ol. Biliyorum PC Aldığın için heyecanlısın ama kazık yemezsin. Telefon ile müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Hepsiburada köklü bir site. Çok fazla alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım oradan.

Sakin ol. Biliyorum PC Aldığın için heyecanlısın ama kazık yemezsin. Telefon ile müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Hepsiburada köklü bir site. Çok fazla alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım oradan.
hocam eyvallah da aradığım zaman Hepsiburada şarkısından başka birşey duyamıyorum maalesef.. Ne WhatsApp'a ne telefona bakan var. Son zamanlarda şikayet sayısında önemli bi artış var. İnşallah mağdur edilmem :)
Bunlar normal şeyler. Ben kitap sipariş etmiştim 1 Haftaya geldi. Çok kasmana gerek yok yani.
ne zaman sipariş etmiştiniz acaba? Bir de market sahibi Hepsiburada'nın kendisi mi?
Kazık vs. yemezsin merak etme. En yakın zamanda kargolanır. Eğer çok uzun sürerse desteğe yazarak sorabilirsin.
Cevap verseler tamam da... Ne cevap veren ne takan var maalesef. Ben de böyle birşey beklemiyordum ama maalesef.. İnşallah düzelir durum..

Geri
Yukarı