D-Smart 52 TL 4 Mbps Paket Nasıldır?

• Konuyu başlatan Chaky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B

Chaky

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Arkadaşlar babam D-SMART ile görüşme yapmış ve 4 Mbps sınırsız, ve televizyon kanalları ile birlikte 52 TL anlaşma yapmış. Sizce iyi mı yapmış? İptal etme şansımız var, hangi interneti önerirsiniz? Oyunlar için yeterli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyunlar da çok problem yaşarsın. D-smart yerine ben olsam Türk telekom ile görüşürüm. Hem internet hem de bedava tivibu veriyorlar. Ekstra olarak geri al izle, seç izle gibi özelikleri de var. Şuan ki fiyatlarını bilmiyorum ama ailemin evine bağlattığım da 24 Mbps internet ve tivibu ayda 77.50TL ' idi. Bedava olmaya da bilir. 5lira ücret de alabilirler. Emin değilim. Bir konuşun isterseniz. Ama min 16mbps kullanmalısın. Yıl olmuş 2019 o d smart'a yazıklar olsun diyorum. 4mbps nedir ya! Biz onu yazın köydeki eve bağlatıyorduk. Ttnet yaz interneti diye. Günlük kullandığını ödüyordun. O bile 6mbps idi.

Türk Telekom da idik ama kimsenin haberi olmasdan kapanmış bayisine gittik ve onlarda bilmiyor. Babamda TV Kanali istiyordu

D-Smart kullanıyoruz. 8 Mbps sınırsız internet, spor, film kanalları toplam 81 TL ödüyoruz. Spor kanallarında sadece Premier Lig tat veriyor. Film kanalları ise ayda en fazla 10 kere güzel film oynatıyor diyebilirim. Ondan sonra sürekli aynı filmi tekrar oynatıyor. Asla önermiyorum. İnterneti de 6 Mbps veriyor bana. Sana da 2-3 gibi değerler verir. Yani yetersiz.

@Chaky Tivibu kullanıyorum ben. Hem üniversite ki evim de hemde ailemin evinde. Kanal olarak bayağı fazla kanalı var. Tekrar bir konuşabilirsiniz. Kesinlikle o internet sizi mutlu etmez. Bırakın oyunu normal internette gezerken de sıkıntı çıkarır, canınızı sıkar.

Benim istediğim şey oyunlarda Ping sorunu olmasın babam da TV de Kanal olsun istiyor ama babamın isteği şart değil bir operatör önerirmisiniz
Arkadaşlar şuan babam konuştu iptal için ve dedilerki sizin evinizin orada alt yapı var ve devlet katkılı indirimli falan dediler 1 ay kullanın memnun kalmaz ise taahhütsüz iptal edebilirsiniz diyor bı deneyelim

Benim istediğim şey oyunlarda Ping sorunu olmasın babam da TV de Kanal olsun istiyor ama babamın isteği şart değil bir operatör önerirmisiniz
Arkadaşlar şuan babam konuştu iptal için ve dedilerki sizin evinizin orada alt yapı var ve devlet katkılı indirimli falan dediler 1 ay kullanın memnun kalmaz ise taahhütsüz iptal edebilirsiniz diyor bı deneyelim
Senin ilacın Kablo Tv. Eğer altyapısı varsa Tv+internet paketleri uygun.

D-Smart' dan uzak durmanı tavsiye ederim hocam. Kullanıyorum, indirme yapamıyorum, oyuna girince ping 100+ sürekli. Bende iptal de edemediğim için televizyon ve telefonlar için kullanıyorum.

Yaklaşık 8 yıl falan oldu sanırım o zamandan beri dsmart kullanıyorum.Ping olarak sıkıntım yok csde 39 pingle oynadığım zamanlar var ,genelde 50 60 arası oluyordu.
Son zamanlarda ping biraz artmaya başladı 60 70 civarında hız olarak 8mbps paketindeyim ama ondan yüksek oluyor bazen, bana kıyak geçiyorlar galiba.

Tabi bu değerler senin santrale ve saha dolabına yakınlık bide altyapına bağlı olarak değişir.Ben öneririm ama bende sorun yok diye sendede olmaz diyemem.
Ekleme yapiyim 4mbps hız çoğu şey için yetersiz olur gibi.En az 8mbps yapmanda fayda var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200202_195331_org.speedspot.speedanalytics.jpg
    Screenshot_20200202_195331_org.speedspot.speedanalytics.jpg
    163,8 KB · Görüntüleme: 24
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı