D Smart ping değerleri sabit kalmıyor

Anilkbg3d

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, artık bu konuyu çözmek istiyorum. Şimdi benim internetim D Smart 10 megabit dowland hızını alıyorum bana 8 geliyor. Oyunları oynarken güzel güzel 30 50 artık kaç pingse sabit oynuyorum ama birden 300 500 bazen 1100'e kadar ping çıkıyor. Bu internet niye sabit durmuyor? Arkadaşımın 14 megabit interneti var. Onun hep sabit mesela. Kablodan falan mı acaba bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende D-Smart kullanıyorum benim de altyapı 10Mbit bazı sitelere göre 11 hatta. Aynı şekilde indirme hızı testlerde 8.50Mbit. Ancak ping konusunda genel olarak memnunum. Umarım çözüm vardır.

Bilgisayara interneti kablo yolu ile mi bağlıyorsunuz? Eğer Wi-Fi ile bağlanıyorsanız kablo ile bağlanın. Kablo ile bağlanıyor iseniz farklı bir kablo ile bağlanın ve öyle deneyin. Hala aynı ise modeminizi resetlemeyi deneyin. Bunlara rağmen değişiklik yok sa ISS ile iletişime geçip durumu anlatın ve çözüm bulmalarını isteyin.

Bilgisayara interneti kablo yolu ile mi bağlıyorsunuz? Eğer Wi-Fi ile bağlanıyorsanız kablo ile bağlanın. Kablo ile bağlanıyor iseniz farklı bir kablo ile bağlanın ve öyle deneyin. Hala aynı ise modeminizi resetlemeyi deneyin. Bunlara rağmen değişiklik yok sa ISS ile iletişime geçip durumu anlatın ve çözüm bulmalarını isteyin.

Kablo ile bağlanıyorum arada modeme reset atıyorum düzeliyor. Kablodan olduğunu düşünüyorum değiştireceğim ben teşekkürler bu arada.

Geri
Yukarı