D-Smart'ın internetine geçmel miyim ?

medal55

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar ben Malatya'da yaşıyorum ve digitürk + internete çok para ödediğimden d-smart'ın internet + tv paketine geçicem. Şu anki internetim TTNet 8mbps sınırsız ancak çok fazla ping sorunu ve videolarda donma yaşıyorum. Eğer D-Smart'a geçersem muhtemelen fibere geçeceğim ve sanırım onlar bize fiber modem veriyormuş. Doğru mu bu ? Bir de sorun yaşar mıyım D-Smart'ın internetinde? Şimdiden teşekkürler.

D-Smart kullananlardan yorum duymadım. Ancak onun yerine SüperOnline öneririm. Altyapı var ise geçmeni tavsiye ederim. Ben memnunum.

D-Smart kullananlardan yorum duymadım. Ancak onun yerine SüperOnline öneririm. Altyapı var ise geçmeni tavsiye ederim. Ben memnunum.
Arkadaş hep digiturk hem internet kullanıyormuş, tek bir pakette kullanmak daha cazip diyor, ama interneti sıkıntılı mı diyor hocam, bilmiyorum Turkcell'de kablolu televizyon var mı ?

Dün TTNet ile konuştum. Hala taahhütüm olduğu ve 210 tl vermem gerektiği söylendi. Tamam dedim onlar da hem indirim hem de 16mbps internet verelim dediler kabul dedim :D Böylece D-Smarttan daha ucuz ve daha hızlı internet aldım. TTNet ancak müşteri cayacağı zaman hizmet veriyor zaten :D ama D-Smart TV ' ye geçeceğim yinede :D

TV ye geç TV hizmeti iyi ama Dsmart Net önermem 4 yıl Cihaz parası veriyorsun kapatınca da geri istiyorlar, neymiş Dsmart cihazları bırakmıyormuş sanki gizli bilgi var içlerinde. :D

TV'ye geç TV hizmeti iyi ama D-Smart net önermem 4 yıl cihaz parası veriyorsun kapatınca da geri istiyorlar, neymiş D-Smart cihazları bırakmıyormuş sanki gizli bilgi var içlerinde. :D

Onun sebebi şu yüzden kullanıcılardan aldıkları cihazları yeni kullanıcılara veriyorlar ya da test cihazı olarak kullanıyorlar.

Geri
Yukarı