"D3D proxy window kapatmayı engelliyor" hatası

Makaleler
1
Yer
Yalova, Türkiye
League of Legends oyunu bittikten sonra bilgisayar kitleniyor, sadece başlat menüsünden ayarlar gibi basit uygulamalar açılıyor bunun dışında hiçbir uygulama açılmıyor ekran ise oyununda alınan son görüntüyü gösteriyor.
Bilgisayarı yeniden başlattığımda ise D3D proxy window kapatmayı engelliyor diye gözüküyor. Büyük ihtimalle sebebi bu uygulama.
Eskiden böyle bir durum yoktu oyunun son güncellemesi ile birlikte böyle olmaya başladı ancak başka kimse de böyle bir problem yok sadece bende var.
Son 1 haftadır sadece oyunu ve sürücüleri güncelledim ekstra bir şey yüklemedim.

Yabancı bir kaynakta

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Okudum; orada diyor ki,

Oyundayken sağ altta 'ayarlar' --> 'görüntü' --> 'tam ekran' yazan yere tıklayıp 'çerçevesiz' olan yeri tıklamak gerekiyormuş. Saat geç olduğu için yarın anca denerim ama inşallah işe yarar, çünkü benim de güncellemediğim şey kalmadı bir türlü olmuyor :(

Oyundayken sağ altta 'ayarlar' --> 'görüntü' --> 'tam ekran' yazan yere tıklayıp 'çerçevesiz' olan yeri tıkla. Çözüm bu =) Ama her türlü geç geliyor oyun sonu sayfası.

Geri
Yukarı