YouTube'da birisi, oyunun dosyalarından D3D9'u silerek çözüm bulmuştu. Acaba gerçekten çözer mi, orasını bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir önceki çözüm önerimi sürprizbozanla gizledim.

Windows özelliklerinş aç veya kapat >> Eski bileşenler >> DirectPlay.

Bir de yukarıdaki yöntemi deneyin.

Açılmayan GTA San Andreas'ımı bu şekilde açmıştım.

SolvuSoft'a da bulaşmayın derim. Ayrıca Windows Defender, etkin koruma sağlıyor mu?

D3D9'u bulamadım ve ikincisi de işe yaamadı

Hocam, DirectX 9'u "Revo Uninstaller" ile kaldırıp, tekrar kurar mısınız? @SpermMan'ın yöntemini denemenizi tavsiye etmem. Hatta mümkünse denemeyin.
Siz şaka olmalısınız. Ben neredeyse kesin bir çözüm söylüyorum. İsterseniz bir şekilde size kendi d3d9.dll dosyamı atabilirim. Bu şekilde de virüslü olur mu acaba?

Siz şaka olmalısınız. Ben neredeyse kesin bir çözüm söylüyorum. İsterseniz bir şekilde size kendi d3d9.dll dosyamı atabilirim. Bu şekilde de virüslü olur mu acaba?
Peki internetteki her dosya sizin mi? Siz şaka mısınız? Saçma öneriler veriyorsunuz. Sistem dizinine internetten inmiş DLL'leri atmak, yapılacak belki de en saçma harekettir.

Peki internetteki her dosya sizin mi? Siz şaka mısınız? Saçma öneriler veriyorsunuz. Sistem dizinine internetten inmiş DLL'leri atmak, yapılacak belki de en saçma harekettir.
Bu hatayı daha önce kullandığım 2 bilgisayarda, Pes 2013'te yaşadım. İkisinde de dll dosyasını el ile kurmak işime yaradı. Çünkü hata genellikle o dll dosyasının bilgisayarda olmama sebebi ile oluşuyor.

İşin sonu windows' u yeniden kurmaya varacak gibi normalde benim dediğim yol tek yolu çözümünün resmi olarak ama bir istisna olarak DIRECTX' in verdiği hatayı paylaşırsanız değişik bir yol deneyebiliriz o da olmaz ise zaten tek çözüm windows' u sıfırlayıp ilk önce ekran kartı sürücüsü ve DIRECTX kurmak ya da sıfırdan LOL kurulumunu indirip sitesinden yaparsanız ilgili dosyayı o da kuruyor.

Sanırım dosyayı buldum cgD3D9.dll dosyası.
Sanırım dosyayı buldum cgD3D9.dll dosyası.
2018-10-28.png

ve ayrıca Deceit'i açarken böyle bir şeyle karşılaştım belki yardımı olur diye:

2018-11-03.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı