d3dcompiler_43.dll sildikten sonra sistem siyah ekranda kaldı

Emresjo0606

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Apex Legends hata veriyor diye d3dcompiler_43.dll sildim fakat sildiğinde siyah ekran geldi. Cözüm var ise söyler misiniz?

Dosya Ekleri

• 973902CA-B665-482D-998C-514FF5A0D925.jpeg
    973902CA-B665-482D-998C-514FF5A0D925.jpeg
    147,8 KB · Görüntüleme: 20
Hocam Şimdi bilgisayarı kapat ve açma tuşuna bas fişi çek bunu 5 10 kez tekrarla windows hata moduna geçecek oraya geçince lütfen bizi bilgilendir, Ayrıca açma kapama tuşundan da yapabilirsin ve açarken shift tuşuna bas

Adam pc toptan siyah ekranda dedikçe paket kur demişler ya 😂

Hocam bahsettiğiniz dll buna yol açmamalı. Başka dll i yanlışlıkla da olsa silmediğinize emin misiniz?

Güvenli modda açabilirseniz bir deneyin bahsettiğiniz dll i geri yüklemeyi. Ancak farklı dll i silmiş olabilirsiniz.
Güvenli mod sanırım Windows tuşu ve r tuşuna basıyorum Windows logosu gelince fakat etki yapmıyor syswow64 de sildim aynı dll dosyasını bise olmadı fakat System32 silince siyah ekran oldı

Güvenli mod sanırım Windows tuşu ve r tuşuna basıyorum Windows logosu gelince fakat etki yapmıyor syswow64 de sildim aynı dll dosyasını bise olmadı fakat System32 silince siyah ekran oldı
Kardeşim sen naptın sana kim sil dedi bunları :( Dediğimi yap yeniden windows yüklemesi yap üzüldüm adına.

Hocam Şimdi bilgisayarı kapat ve açma tuşuna bas fişi çek bunu 5 10 kez tekrarla windows hata moduna geçecek oraya geçince lütfen bizi bilgilendir, Ayrıca açma kapama tuşundan da yapabilirsin ve açarken shift tuşuna
Sadece DLL dosyasini sildiginizden emin misiniz? Komple klasörü kaldirmis olmayasiniz?
Eminim hocam sadece o dll sildikten sonra siyah ekran oldu ben de anlamadım

Kardeşim sen ne yaptın sana kim sil dedi bunları :( dediğimi yap yeniden Windows yüklemesi yap üzüldüm adına.

Sağ ol :( bir hata icin DirectX yüklücektim PC açılırken Shift'e basılı tutacağım değil mi?

Hocam sen dediğimi yapar mısın ?

Sağ ol :( bir hata icin DirectX yüklücektim PC açılırken Shift'e basılı tutacağım değil mi?
Tek orayı mı anladın hocam 5 10 kez aç kapa ya windows başlatılıyor yazısı gelince ya fiş çek yada kapatma tuşundan kapat.

Hocam sen dediğimi yapar mısın?

Tek orayı mı anladın hocam 5 10 kez aç kapa ya Windows başlatılıyor yazısı gelince ya fiş çek ya da kapatma tuşundan kapat.

Hocam sen dediğimi yapar mısın?

Tek orayı mı anladın hocam 5 10 kez aç kapa ya Windows başlatılıyor yazısı gelince ya fiş çek ya da kapatma tuşundan kapat.

Hocam olmuyor denedim yani Windows mavi logosu gelince bir imlec gibi şey yükleniyor sonra da bise olmuyor fare imleci de oynuyor bir

Laptopsa marka model, değilse ana kart nedir?
Anakart intel yeni aldım bilgisayarı zaten 3 ay oldu

Anakart intel yeni aldım bilgisayarı zaten 3 ay oldu
Intel işlemcidir hocam. İşlemci, ekran kartı, ram gibi bileşenlerin takıldığı, her şeyi birleştiren parçadır anakart. “msi m450 a pro max” bir ana karttır mesela. Bunu söyleyebilirseniz size daha rahat yardımcı olmayı deneyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı