Çözüldü d3dx9_39.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Talha0

Decapat
Daha fazla  
YouTube'dan videoları izledim ama işe yaramıyor. Ne yapmam lazım?

1656102855335.png

Çözüm
Yine aynı hatayı veriyor.

O zaman DirectX araçları işlevini yerine getiremiyor sanırım. Kurulum klasörüne gelen dosyalardan Aug2008_d3dx9_39_x64.cab içindeki d3dx9_39.dll'yi System32'ye, Aug2008_d3dx9_39_x86.cab içindeki d3dx9_39.dll'yi de SysWOW64'e kopyalayın.
Bu aracı indirip çalıştırmayı deneyin.

O zaman offline versiyonunu kurmayı deneyin:

Kurmadan önce masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. Sonra kurulumu çalıştırın, kurulum konumunu oluşturduğunuz yeni klasör olarak seçin. Daha sonra kurulum bitip klasöre dosyalar geldiğinde DXSETUP.exe dosyasını çalıştırın.

O zaman offline versiyonunu kurmayı deneyin:

Kurmadan önce masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. Sonra kurulumu çalıştırın, kurulum konumunu oluşturduğunuz yeni klasör olarak seçin. Daha sonra kurulum bitip klasöre dosyalar geldiğinde DXSETUP.exe dosyasını çalıştırın.

Anladım simdi yaptım ve oyuna girmeyi deneyeceğim inşallah olur

Anladım simdi yaptım ve oyuna girmeyi deneyeceğim inşallah olur
gene aynı hatayı veriyor

Yine aynı hatayı veriyor.

O zaman DirectX araçları işlevini yerine getiremiyor sanırım. Kurulum klasörüne gelen dosyalardan Aug2008_d3dx9_39_x64.cab içindeki d3dx9_39.dll'yi System32'ye, Aug2008_d3dx9_39_x86.cab içindeki d3dx9_39.dll'yi de SysWOW64'e kopyalayın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı