DA-3 Sistem Mavi ekran hatası

saribeylix

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'dan hazır sistem aldım DA3 sistem. Dün geldi kurdum. BIOS'u güncelleyip RAM hızın ayaroard sonra Windows 10 Pro'ya geçirdim driver güncellemelerini yaptım. Sistemim arada takılıyor mesela klavyenin ışığı sönüyor. Cevap alamıyorum reset atmak zorunda kalıyorum veya mavi ekran hatası veriyor. Sistemde 0 SSD var Windows buna kurulu ve 4 yıllık HDD var oyunlarımda buna kurulu. HD Tune'den kontrol ettim bir sorun çıkmadı bellek tanılama yaptım yine bir şey çıkmadı. Başına gelen bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Forumda yeniyim hatamız olduysa şimididen kusura bakılmasın. İyi forumlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aynı sistem bana da geldi, 3 gündür kullanılıyor mavi ekran hatası almadı ve sistem çok hızlı, sessiz çalışıyor. Yazılımsal problem olabilir veya kurduğun bir program sebep olabilir.

Lütfen minidump dosyanızı aşağıdaki rehbere göre paylaşın. Ona göre inceleyip bakarız.

valla kendim kurdum kullanmadım, kullanmış olsam kullandım derim yalan borcumuz yok kimseye. zaten sadece ekran kartı ve windows update yaptım başka bişeye ellemedim.
unlocker ne alaka peki ve bu nasıl olabiliyor yardımcı olursan sevinirim

Geri
Yukarı