DA-C3 sistem alınır mı?

HamsiliSalata

Decapat
Daha fazla  
Bu fiyata alınabilecek daha iyi sistem var mıdır? Benim için ekran kartı NVIDIA veya AMD olabilir, fark etmez. Nasıl olsa hangisi iyi ise onu alacağım. Öneriniz var mıdır yoksa bu sistem bu fiyata iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata alınabilecek daha iyi sistem var mıdır? Benim için ekran kartı NVIDIA veya AMD olabilir, fark etmez. Nasıl olsa hangisi iyi ise onu alacağım. Öneriniz var mıdır yoksa bu sistem bu fiyata iyi mi?

Net alınmaz.

Önerebileceğiniz sistem var mıdır bu fiyata
Araştırmam lazım, eminim ki vardır
Eğer önerebilmek için zamanınız var ise 13.000-14.000 ₺ arasında bir sistem bakabilir misiniz?
Şu anki sistemler çok hoşuma gitmedi. Bayram kampanyasına saklıyor olabilir firmalar.

Alternatif olarak aşağıdaki sistem var ekran kartını A770 yaparsanız özelleştirip 14.944 TL tutuyor. Tam bir canavar olur. Rahatsız etmeyecek kadar az miktar darboğaz olabilir ama bilginiz olsun.

Ama kesinlikle RX7600 alıp fazla para vermeyin RX6600 ile neredeyse aynı bir kart farka değmez. RX6700XT falan çok daha iyi bir seçim olur.

Alternatif olarak aşağıdaki sistem var ekran kartını A770 yaparsanız özelleştirip 14.944 TL tutuyor. Tam bir canavar olur. Rahatsız etmeyecek kadar az miktar darboğaz olabilir ama bilginiz olsun.
Attığınız sistem A770 olarak alınır mi? Değer mi? A770 hangi kartla denk? Sorun yasar miyim? Teşekkürler.

Geri
Yukarı