Elektronik DA R5 5600-RTX 3060 12GB Sistem 11499 TL

Adam o kadar paylaştı istatistikleri vs hala kolpa diyen varsa aklından şüphe ederim, DA-C1 sistemde de aynısını söylüyorlardı. DA-C1 sistemi arkadaşıma satın aldım ben bizzah şahidiyim yani, vatan da bile bu tarz çökmeler meydana gelebiliyor, özellikle NVIDIA sistemler genelde daha çok rağbet gördüğü için bu tarz tıkanmalar yaşanması çok olası.

Adam o kadar paylaştı istatistikleri vs hala kolpa diyen varsa aklından şüphe ederim, DA-C1 sistemde de aynısını söylüyorlardı. DA-C1 sistemi arkadaşıma satın aldım ben bizzah şahidiyim yani, vatan da bile bu tarz çökmeler meydana gelebiliyor, özellikle NVIDIA sistemler genelde daha çok rağbet gördüğü için bu tarz tıkanmalar yaşanması çok olası.
Dostum ben kampanya başladığı dakika siteye girdim ve bir saat bağlanmadı siteye, onun arkadaşı bunun akrabası almış umrumda değil, böyle bir ticaret dünyanın hiç bir yerinde yok AB'de olsa ceza üstüne ceza yerdi site rezalet resmen, ben kampanya yaptım site çöktü yok yaa. İlk giren alır böyle bir marketing mi var? ilk giren alır bile değil siteye giremiyorsun zaten. 🤣

Geri
Yukarı