DA-Sistem 2 nasıldır?

Ben demin tek tek topladım fakat 7557TL çıktı o yüzden paylaşmadım. Maalesef tek tek toplayınca fiyat artıyor.

İçinde 10400F, B460, 2060 vardı.

@PanzerTR bu konu hakkında yüzlerce şikayet yorum var görmek isteyen hepsini görür görmek istemeyen tek tük saçmalıklar ya da yoğunluk der ve babasının firması gibi savunmaya geçer bahsi geçen siteden arkadaşıma SSD almak gibi bir hata yapmıştık 17 gün beklemişti ekran kartının ise çıkma plakasında çiziklerle doluydu yamuktu bir kere :D. ha kara cuma zamanı falanda değildi bu arada.

@Anıl123321

Hocam Amazon'da da kargosu geç gelen var yamuk gelen var hep markanın var gelip burada İtopya'yı kötülemeyin benim kargom 1 haftada geldi bende öveyim o zaman İtopya'yı.
Adamlar yoğunluktan dolayı böyle 2018 dönemlerine bakarsanız adamların görürsünüz.

Hocam bu zamanlar yoğunluktan tamamda 2800 civarı şikayet var hepsi mi korona zamanından savunduğunuz şeyin altı ne kadar boş farkına varın lütfen.
Yoğunluktan mı tamir görmüş parça takıyorlar yoğunluktan mı pini eğilmiş kart yolluyorlar yoğunluktan mı güvenlik bandı olmayan kutulu parça yolluyorlar?

Geri
Yukarı