DA-Sistem 2 nasıldır?

Hocam bu zamanlar yoğunluktan tamamda 2800 civarı şikayet var hepsi mi korona zamanından savunduğunuz şeyin altı ne kadar boş farkına varın lütfen.
Yoğunluktan mı tamir görmüş parça takıyorlar yoğunluktan mı pini eğilmiş kart yolluyorlar yoğunluktan mı güvenlik bandı olmayan kutulu parça yolluyorlar?

En çok alışveriş yapılan donanım sitesinden biri diğer firmalardan çok daha fazla satış yapmış bir o kadar olumsuz yorum alması gayet normal.
Pini eğilmiş işlemciyi İncehesap'ta gönderiyor diğer firmalarda bilerek yapılan bir şey değil bu
Öncelikle kargonun suçu adamlar bilerek pinleri eğip mi gönderiyor sanıyorsun?
Böyle sanıyorsan ağır fanboyluktur bu.

Fanboyluk mudur farkında isen bir kere olsun firma adı vermedim fanboyluk olmasın bile sistemimi nereden aldığımı soran arkadaşa cevap vermedim.

Bütçenize göre yukarıdaki sistemleri de değerlendirebilirsiniz.

Bütçenize göre yukarıdaki sistemleri de değerlendirebilirsiniz.

Kral sistemin RAM'leri, PSU'su ve anakartı kötü ve kasa full mesh değil diye biliyorum.

@1.5kamasilver OC yapılamıyor mu? Corsair Vengeance 3000MHz belleklerimi 3200MHz'de nasıl çalıştırıyorum ben OC yapılamıyorsa? XMP profili açıldıktan sonra ne gibi bir sorun yaşıyorsun? Anakartın kaynaklı sorun olabilir. Vengeance bellekler gayet iyidir kulaktan dolma fikirlerinizi kendine sakla. Seninle daha fazla tartışmayacağım çünkü bilgin olmadığı ortada. İyi Sosyal'ler.

İnsanları yanlış yönlendiriyorsun kusurlu şeyleri görmezden gelerek insanları yanıltıyorsun.

İtopya'dan uygun fiyatlı ürün gelmediği sürece ben oradan tabii ki de alışveriş yapmam tüm alışverişlerimi Trendyol, Hepsiburada'dan yapıyorum.
Yanlış yönlendirme derken neden bahsettin?
@1.5kamasilver OC yapılamıyor mu? Corsair Vengeance 3000MHz belleklerimi 3200MHz'de nasıl çalıştırıyorum ben OC yapılamıyorsa? XMP profili açıldıktan sonra ne gibi bir sorun yaşıyorsun? Anakartın kaynaklı sorun olabilir. Vengeance bellekler gayet iyidir kulaktan dolma fikirlerinizi kendinize saklayın.

Kulaktan dolma ha :D.
sen o.c yaptın X. M.p açtın diye sorunsuz falan zannetme asıl sen yanlış yönlendiriyorsun.
SU630'da sorun yaşamayan var o zaman alsın millet :)
Corsair 2x8GB XMP sorunu | Technopat Sosyal
Corsair Vengeance LPX 3200mhz 64gb XMP Sorunu » Sayfa 1 - 1 (donanimhaber.com)

1-2 örnek bunlar var
200MHz o.c yaptığını zannetme :D.
G.Skill RAM'lerini 3000'den 3600'e hatta 4400MHz yapan bile var.

Geri
Yukarı